YOGATHON

na Go Active Show

26 05 2019

YOGATHON

na Go Active Show
26/05 2019

YOGATHON na GO ACTIVE SHOW!

26 maja po raz pierwszy w Polsce na targach Go Active Show zorganizowane zostanie niezwykłe wydarzenie jakim jest YOGATHON. Wraz z Art of Living® zabierzemy Was w niepowtarzalną, mentalną podróż do świata jogi, a wszystko pod okiem światowej sławy nauczyciela – Swami Jaataveda !

Yogathon to mieszanka energetyzujących asan (pozycji jogi), która pomoże uwolnić napięcia z ciała, dotlenić komórki i rozjaśnić umysł. Na parkiecie królować będzie m.in. najpopularniejsza sekwencja jogi na świecie czyli Surya Namaskar (Powitanie Słońca). Technika ta wzmacnia kręgosłup, reguluje trawienie, pracę gruczołów wewnętrznych i oddech. Poznasz również inne techniki, które pomogą Ci utrzymać ciało i umysł w dobrej formie. Doświadczysz medytacji, która wpływa korzystnie na koncentrację i pamięć, redukuje stres oraz zwiększa odporność organizmu. Podejmij wyzwanie i POWITAJ Z NAMI SŁOŃCE! Szybką sekwencją ruchów dostarczysz sobie energii i optymizmu na cały dzień!

Zajęcia poprowadzi znany nauczyciel fundacji Art of Living, Swami Jaataveda z Indii. Pod jego okiem setki tysięcy osób doświadczyło mocy kursów jogi i medytacji. Swami podróżuje po świecie niosąc wiedzę i techniki oddechowe kojące ciało i duszę. Odwiedził m.in. takie kraje jak: Polska, Indie, Niemcy, Włochy, Litwa, Estonia, Ukraina, Łotwa, Czechy, Macedonia, Białoruś i Finlandia. Swami jako nauczyciel Art Of Living uczy również Programów Szczęścia (Happiness Program), które poprawiają zdrowie, pozwalają zrozumieć naturę umysłu, redukują stres i przywracają radość życia.

YOGATHON:

W wydarzeniu może wziąć udział każdy kto posiada bilet targowy.

Prowadzący: Swami Jaataveda