Strefy 2017

Strefa fitness

Bicie rekordu Guinnessa z Ewą Chodakowską

W niedzielę, 23 kwietnia Ewa Chodakowska wraz Lefterisem Kavoukisem i Tomkiem Choińskim poprowadzą finał wiosennej edycji trasy Be Active Tour. Będzie to intensywny, trzygodzinny trening, podczas którego ćwiczący podejmą próbę pobicia rekordu Guinnessa.

Street dance z Kasią Dziurską

Street dance – zajęcia łączące elementy tańca nowoczesnego i trening mocno kondycyjny, kształtujący koordynację i pamięć ruchową. Zajęcia dają możliwość wszechstronnego rozwoju. Kształtują poczucie rytmu, pozwalają lepiej poczuć możliwości swojego ciała, ale przede wszystką są super zabawą dla każdego.

Warsztaty kettlebell z Gosią Albin

Jak poprawnie oraz bezpiecznie wykonywać podstawowe ćwiczenia z odważnikami kulowymi tj. swing, squat, press, clean. Jak zwiększyć efektywność treningu kettlebell. Pokaz przykładowych ćwiczeń mobilizacyjnych i rozciągających. Warsztaty poprowadzi czołówka polskich zawodników Kettlebell Sport.

Panel dyskusyjny z Magdaleną Mączyńską

W niedzielę, 23 kwietnia Ewa Chodakowska wraz Lefterisem Kavoukisem i Tomkiem Choińskim poprowadzą finał wiosennej edycji trasy Be Active Tour. Będzie to intensywny, trzygodzinny trening, podczas którego ćwiczący podejmą próbę pobicia rekordu Guinnessa.

Strefa kulturystyki

Seminarium z Kevinem Levronem

Przyjdź i posłuchaj co ma do powiedzenia ikona amerykańskiej kulturystyki. Kevin Levrone to wielokrotny uczestnik najbardziej prestiżowych zawodów kulturystycznych. W ciągu swojej kariery wystartował 68 razy w IFBB i wygrał 23. Pomimo kontuzji i długiej przerwy od profesjonalnej sceny, Kevin ogłosił swój powrót na Mr. Olimpia 2016.

Trening funkcjonalny z Michałem Karmowskim

Spotkaj na żywo Michała Karmowskiego i weź udział w treningu funkcjonalnym z Mistrzem Polski i Wicemistrzem Europy Michałem Karmowskim.

Spotkanie z Robertem Burneiką

Znany z internetu oraz ekranów TV Hardkorowy Koksu zaprasza na stoisko Burneika Sports. W sobotę, 22 kwietnia, zawody w wyciskaniu sztangi leżąc, a w niedzielę, 23 kwietnia, zawody w martwym ciągu. Ponadto przez wszystkie trzy dni możliwość spotkania z Robertem oraz zrobienia sobie pamiątkowego selfie. Będzie pompa!

Głuchowski Biogenix Challenge

Zawody te powstały z miłości do sportu i konkurencji jaką jest kulturystyka. Od wielu lat jestem zawodnikiem i zarazem współtwórcą sukcesów wielu sportowców tej dyscypliny z Mistrzami Świata włącznie. Po zakończeniu kariery sportowej postanowiłem zorganizować zawody pod moim patronatem gdzie godnie będą mogli startować najlepsi zawodnicy z kraju i zza granicy oraz walczyć o najwyższe trofea.

Strefa sportów walki

Mamed Khalidov

Borys Mańkowski

Marcin Różalski

Mariusz Pudzianowski

Tyberiusz Kowalczyk

Paweł Mikołajuw

Anita Włodarczyk

Robert Korzeniowski

Artur Partyka

Strefa strongman

Puchar Polski Strongman

W sobotę i niedzielę od godziny 10.00 zawody profesjonalistów. W 8 konkurencjach, pod okiem zawodowych sędziów, zmierzą się: Sławomir Toczek, Mateusz Baron, Maciej Hirsz, Krzysztof Schabowski, Sebastian Kurek i Mateusz Ostaszewski.

Armwrestling

W sobotę oraz niedzielę zostanie rozegrany I Puchar Województwa Mazowieckiego w Armwrestlingu. W turnieju są przygotowane kategorie dla zawodowców oraz amatorów. Dla zawodników PRO będzie to ostatnia okazja sprawdzenia swojej formy przed nadchodzącymi Mistrzostwami Europy, które odbędą się w Katowicach.

Akademia Go Active

Mauricz Academy

Milewski & Partnerzy