STREFA FEN

 • Największe gwiazdy federacji FEN
 • Trening medialny FEN 25
 • Panel dyskusyjny z zawodnikami oraz włodarzami federacji
 • Trening medialny Mistrzów FEN
 • Walka pokazowa: Grzebyk VS Zadora
 • „Bij mistrza” – Andrzej Grzebyk i Mateusz Rębecki trenują z kibicami
 • Konkursy z nagrodami

STREFA FEN

 • Największe gwiazdy federacji FEN
 • Trening medialny FEN 25
 • Panel dyskusyjny z zawodnikami oraz włodarzami federacji
 • Trening medialny Mistrzów FEN
 • Walka pokazowa: Grzebyk VS Zadora
 • „Bij mistrza” – Andrzej Grzebyk i Mateusz Rębecki trenują z kibicami
 • Konkursy z nagrodami

STREFA FEN NA GO ACTIVE SHOW

W ciągu trzech dni kibice będą mieli możliwość spotkania największych gwiazd federacji. Podczas targów odbędzie się również trening medialny przed galą FEN 25, która już 15 czerwca odbędzie się w Ostródzie. Strefę FEN odwiedzą m.in.: Andrzej Grzebyk – podwójny mistrz federacji, Mateusz Rębecki – mistrz wagi lekkiej, Dominik Zadora – mistrz K-1 wagi półśredniej, Adrian Zieliński – pretendent do pasa wagi piórkowej, Maciej Jewtuszko – bohater walki wieczoru FEN 25 oraz inni zawodnicy MMA lub K-1: Katarzyna Lubońska, Izabela Badurek, Rafał Kijańczuk, Kamil Gniadek, Kamil Paczuski, Tymoteusz Łopaczyk, Kamil Łebkowski, Marcin Szreder, Anita Bekus, Szymon Bajor czy też Szymon Dusza.

Strefa Fight Exclusive Night na Go Active Show to:

• Największe gwiazdy federacji FEN
• Bohaterowie gali FEN 25
• Panel dyskusyjny z zawodnikami i włodarzami federacji
• Trening medialny przed galą FEN 25
• Trening medialny mistrzów FEN
• Walka pokazowa – Mistrz MMA Andrzej Grzebyk vs Mistrz K-1 Dominik Zadora
• „Bij Mistrza” – Andrzej Grzebyk i Mateusz Rębecki trenują z kibicami
• Konkursy z nagrodami

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

 1. Adrian Zieliński – sobota 10-14
 2. Katarzyna Lubońska, sobota 10-14
 3. Izabela Badurek, sobota 10-14
 4. Rafał Kijańczuk, sobota 10-14
 5. Maciej Jewtuszko, sobota 10-14
 6. Andrzej Grzebyk, piątek 17-20, sobota 14-17
 7. Kamil Gniadek, sobota, 14-17
 8. Mateusz Rębecki, piątek 17-20, sobota 14-17
 9. Kamil Paczuski, sobota 10-14
 10. Dominik Zadora, piątek – 17-20, sobota 14-17
 11. Tymoteusz Łopaczyk, sobota 14-17
 12. Kamil Łebkowski, niedziela 10-14
 13. Marcin Szreder, sobota 10-14
 14. Anita Bekus, niedziela 10-14
 15. Szymon Bajor, niedziela 10-14
 16. Szymon Dusza, niedziela – 10-14

GWIAZDY FEN:

Adrian Zieliński
Zieliński efektownie zadebiutował w FEN w marcu tego roku, gdy w 1. rundzie przez techniczny nokaut rozprawił się z Kamilem Łebkowskim. Zieliński ma 32 lata i trenuje w olsztyńskim klubie Berkut Arachion. Karierę zawodową rozpoczął w 2010 roku, gdy przez poddanie wygrał z Rafałem Rynkowskim. W latach 2013-2015 mógł pochwalić się serią siedmiu kolejnych zwycięstw z rzędu. Spośród 18 zwycięskich pojedynków aż 11 miało miejsce przed czasem.

Katarzyna Lubońska
Lubońska aż sześć z ośmiu zawodowych pojedynków wygrała. Zawodową karierę rozpoczęła w 2014 roku, gdy decyzją sędziów rozprawiła się z Roksaną Prucnal. Potem nie dawała szans Indze Kaledaite i Iren Tracz. Lubońska to jedna z najlepszych kobiet w historii żeńskiego MMA w naszym kraju

Izabela Badurek
Badurek w swojej karierze walczyła dla najlepszej na świecie organizacji MMA – amerykańskiej UFC. Zawodniczka z Lublina wszystkie swoje zawodowe walki wygrała przed czasem – 2 przez KO i 5 przez poddanie. W marcu 2018 roku Badurek pokonała groźną Barbarę Nalepkę. Wcześniej poddała w 1. rundzie nieobliczalną Marzenę Horoszko.

Rafał Kijańczuk
Kijańczuk to jeden z najzdolniejszych polskich zawodników MMA. Chełmianin dopiero w lutym 2018 roku zadebiutował w mieszanych sztukach walki i w ciągu 10 miesięcy odniósł aż 7 zwycięstw, z czego wszystkie zanotował w pierwszych rundach. Kijańczuk to pretendent do tytułu mistrzowskiego federacji M-1 Global. Wielu ekspertów wróży mu świetlaną przyszłość. 15 czerwca po raz pierwszy wystąpi w federacji FEN.

Maciej Jewtuszko
Popularny „Irokez” to mistrz skończeń walk przed czasem – za każdym razem zwycięstwo osiągał przed upływem regulaminowego czasu trwania pojedynku. Jewtuszko ma na swoim koncie występ w amerykańskiej federacji UFC. To jeden z pionierów i najbardziej doświadczonych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce.
Andrzej Grzebyk
Grzebyk to pierwszy, historyczny, podwójny mistrz federacji FEN. Rzeszowianin w maju 2018 roku pokonał Thiago Vieirę, dzięki czemu został mistrzem Fight Exclusive Night w kategorii średniej. Niespełna rok wcześniej nokautując Kamila Gniadka zdobył również trofeum w limicie kategorii do 77 kilogramów.

Kamil Gniadek
„The Undertaker” zaczynał od grapplingu i ju-jitsu, ale szybko zdecydował się na MMA – pierwszą zawodową walkę stoczył mając zaledwie 17 lat. Doświadczenie w nowej dyscyplinie zbierał tocząc zacięte boje m.in. z przyszłymi zawodnikami UFC – Artemem Lobovem i Łukaszem Sajewskim. Podczas gali FEN 22 w Poznaniu pokonał już w 1. rundzie przez TKO Jacka Jędraszczyka, za co zgarnął zresztą nokaut za najlepsze tego typu skończenie podczas wielkopolskiej edycji.

Mateusz Rębecki
Rębecki mistrzem FEN w kategorii lekkiej został 10 marca 2018 roku podczas gali „Next Level”. To wtedy pokonał przez nokaut w 4. rundzie Mariana Ziółkowskiego. „Chińczyk” ma na swoim koncie pięć pojedynków pod szyldem FEN i wszystkie wygrał. Podczas „Summer Edition”, w sierpniu 2017 roku w Koszalinie, zawodnik ze Szczecina poddał niebezpiecznego Dmitriya Golvaeva. W pierwszej obronie tytułu podczas gali FEN 22 „Chińczyk” z łatwością rozprawił się z Łukaszem Koperą, później zdeklasował Daguira Imavova po raz drugi broniąc tytuł.

Dominik Zadora
Zadora to mistrz FEN w kategorii do 77 kilogramów w formule K-1. To również czterokrotny mistrz Polski w Muay Thai oraz zdobywca pasa zawodowego mistrza Europy w kickboxingu. Fighter trenujący na co dzień we Wrocławiu może pochwalić się tytułem wicemistrza świata w kickboxingu, jest również zdobywcą Pucharu Świata w tej samej dyscyplinie. Wielu ekspertów sportów uderzanych uważa go za jednego z najbardziej widowiskowo walczących zawodników w naszym kraju.

Tymoteusz Łopaczyk
Łopaczyk to stosunkowa nowa postać na polskim rynku mieszanych sztuk walki, jednak już dziś może pochwalić się wieloma sukcesami na swoim koncie. To mistrz Polski w MMA. Pierwszy tytuł wywalczył w grudniu 2016 roku podczas ALMMA 125, drugi w marcu 2017 podczas FORUM MMA w Warszawie na PGE Stadionie Narodowym.

Kamil Łebkowski
Łebkowski w październiku 2018 roku po bardzo dobrym pojedynku wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Łukaszem Demczurem. Wcześniej toczył znakomite boje z Gabrielem Silvą i Daguirem Imavovem, na rozkładzie ma byłego zawodnika UFC, Piotra Hallmanna.

Marcin Szreder
Zdobywca Pucharu Europy WAKO w K-1 i low-kick debiutował w klatkoringu FEN pewnym zwycięstwem na punkty z Niemcem Aytakiem Yahsim podczas gali FEN 11 „Warsaw Time”. W marcu ubiegłego roku podczas FEN 16 „Warsaw Reloaded” już w pierwszej rundzie pokonał Ihara Kamkou, dwukrotnie powalając go na deski zanim narożnik Białorusina zdecydował się rzucić na ring ręcznik. Do historii FEN przeszły szczególnie emocjonujące starcia Szredera z Arturem Bizewskim, którego również zobaczymy w akcji 10 marca.

Anita Bekus
Bekus efektownie przywitała się z organizacją FEN już w 1. rundzie nokautując Kamilę Porczyk. Bekus to 28-letnia zawodniczka trenująca w klubie Shark Top Team w Łodzi. W 2017 i 2018 roku Bekus stoczyła sześć pojedynków amatorskich i wszystkie z nich wygrała. We wrześniu ubiegłego roku zmierzyła się w swoim zawodowym debiucie z Hanną Gujman i pewnie pokonała bardziej doświadczoną od siebie rywalkę.

Szymon Bajor
Szymon Bajor to niezwykle doświadczony zawodnik trenujący w Rzeszowie. 30-latek stoczył w karierze 26 pojedynków, z których 18 wygrał. W sierpniu 2017 roku znokautował Alexandra Stolyarova, rok wcześniej na pełnym dystansie jednogłośną decyzją sędziów rozprawił się z Teodorasem Aukstuolisem. Rzeszowianin w debiucie w FEN pokonał przed czasem Grzegorza Cieplińskiego.

Szymon Dusza
Dusza na FEN 23 efektownie znokautował już w 1. rundzie Tymoteusza Łopaczyka. Na początku swojej kariery znokautował Kamila Mitoska, Konrada Dunaja, nieco później Tobiasza Kudrę. W maju 2018 roku Dusza stoczył znakomity, choć minimalnie przegrany pojedynek z Oskarem Somerfeldem we Wrocławiu podczas FEN 21.