Zostań instruktorem Pound®
w 1 dzień!

W ciągu 1 dnia możesz nauczyć się wszystkiego, co jest potrzebne, aby zostać instruktorem POUND tzw ROCKSTAR

PODSTAWY POUND® W 1 DZIEŃ!

Nauczysz się podstawowych pozycji POUND ® oraz tego w jaki sposób wykorzystać rytm oraz ciało i umysł aby wydobyć z siebie wewnętrzną " gwiazdę rock'a"

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA SZKOLENIA

Otrzymasz aktywną licencję i dostęp do materiałów edukacyjnych od światowej sławy leader'ow POUND ®

6 UTWORÓW z CHOREOGRAFIĄ

Nauczysz się budowania bloków choreografii oraz struktury zajęć tak abyś mógł od razu rozpocząć trening POUND ® ze swoimi podopiecznymi

DOSTĘP DO " THE LABEL"

Będziesz miał dostęp do portalu instruktorskiego, gdzie znajdziesz niezbędne narzędzia które pomogą Ci budować swoją wiedzę i swój profil instruktora POUND ® oraz pokażą jak promować zajęcia

co otrzymujesz

KONKURENCYJNOŚĆ

Wyróżnij się na tle konkurencji, przyciągnij nowych klientów, zwiększ sprzedaż nowych członkostw oraz zaangażowanie swoich klubowiczów, dzięki temu wpadającemu w ucho i oko, energicznemu i poszukiwanemu przez wielu, treningowi.

NARZĘDZIA MARKETINGOWE

Uzyskaj dostęp do internetowego centrum biznesowego, pełnej biblioteki materiałów marketingowych i promocyjnych do pobrania, w tym filmów, plakatów i banerów oraz gotowych do użycia zasobów internetowych i społecznościowych.

FANI NA CAŁE ŻYCIE

Trening POUND ® jest wyjątkowy - zarówno wizualnie, jak i dźwiękowo. Jego uzależniająca natura i kultura kierowana przez zaangażowanych, entuzjastycznych i długofalowych fanów buduje społeczność i utrzymuje klubowiczy.

FORMAT DLA "ROCKSTARS" NASZYCH GWIAZD ROCK'A W KAŻDEJ WIEKU I POZIOMIE ZAAWANSOWANIA TRENINGOWEGO

Modyfikowalna choreografia oznacza, że każdy niezależnie od stopnia wytrenowania, znajdzie na POUND ® swoje miejsce. Wszyscy są częścią zespołu!

Chcesz wziąć udział w szkoleniu?

KUP BILET
Bilet na POUND® PRO TRAINING upoważnia do bezpłatnego wejścia na targi Go Active Show w dniu 24 maja 2020 roku.