O targach

O Go Active Show

Go Active Show to największe w Polsce, a czwarte w Europie, targi sportowe. Dla branży to doskonałe miejsce do promocji i sprzedaży swoich produktów i usług, poznania nowości rynkowych oraz zbudowania owocnych relacji biznesowych. W 2018 na Go Active Show zaprezentowało się prawie 500 wystawców, reprezentujących niemal 600 międzynarodowych brandów.

Impreza co roku przyciąga dziesiątki tysięcy miłośników aktywnego i zdrowego stylu życia, na których czekają spotkania z gwiazdami różnych dyscyplin sportu, zawody o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej, intensywne treningi oraz cenne warsztaty i szkolenia. Go Active Show to dla odwiedzających także szansa do spróbowania nowych aktywności sportowych oraz zrobienia zakupów sprzętu, produktów i usług sportowych w specjalnych, targowych cenach.

Atrakcje

Treningi z gwiazdami

Go Active Show to wielka arena ćwiczeń z gwiazdami sportu, do których może przyłączyć się każdy – niezależnie od kondycji i wcześniejszego doświadczenia. To świetna szansa do spróbowania swoich sił w nowych formach treningu.

Sportowe premiery

Prezentacja nowości sprzętowych i produktowych przygotowanych przez wystawców targów. Testy sprzętu oraz możliwość zrobienia zakupów w targowych cenach.

Kulturystyka

To tutaj kulturyści z całej Polski, i nie tylko, prezentują swoje umięśnione ciała – efekt miesięcy ciężkich treningów.

Zawody sportowe

Trzydniowy program Go Active Show wypełniony jest zawodami sportowymi o randze krajowej i międzynarodowej, w których uczestniczą profesjonaliści i amatorzy z całej Polski, a także Europy.

Aqua Fitness

W specjalnym, targowym basenie doświadczeni prezenterzy aqua fitness pokazują możliwości jakie drzemią w tej coraz popularniejszej w Polsce formie treningu.

Pokazy sztuk walki

Na odwiedzających targi czekają efektowne pokazy sztuk walki w wykonaniu mistrzów, spotkania z zawodnikami oraz sędziami.

Konferencje i warsztaty

Szkolenia, prelekcje i warsztaty – w sumie kilkadziesiąt godzin edukacji z zakresu treningu, prawidłowego odżywiania, suplementacji czy motywacji.

Zdrowie i Uroda

Jak dbać o swoje ciało? Jak regenerować i odżywiać swój organizm oraz jak wrócić do pełnej formy po kontuzji? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na Go Active Show.

Atrakcje dla dzieci

Atrakcje, które na dobre zaprzyjaźnią najmłodszych z aktywnością fizyczną. Wizyta na Go Active Show w każdym dziecku obudzi sportowego ducha.

Strefa Fana

Miejsce spotkań ze sportowymi idolami. To właśnie tutaj można porozmawiać z gwiazdami, poprosić ich o autograf lub zapozowanie do wspólnego zdjęcia.

Profil odwiedzającego

  • Producenci i dystrybutorzy sprzętu sportowego, odzieży sportowej i suplementów
  • Producenci i dystrybutorzy zdrowej żywności, dietetycy
  • Właściciele i managerowie klubów sportowych siłowni, szkół tańca i fitness, pływalni, hoteli wellness&SPA
  • Właściciele i managerowie sklepów i hurtowni sportowych
  • Przedstawiciele związków sportowych i szkół sportowych
  • Trenerzy, instruktorzy i sportowcy
  • Rehabilitanci, fizjoterapeuci, personel i management ośrodków rehabilitacyjnych
  • Osoby prowadzące aktywny tryb życia
  • Studenci i absolwenci szkół sportowych
  • Osoby szukające inspiracji do podjęcia aktywności ruchowej

Strefa B2B

CHARAKTER B2B

Go Active Show to nie tylko ogromny event i święto aktywności fizycznej, ale przede wszystkim platforma mająca na celu kojarzenie biznesu skupionego wokół branży sportowo-rekreacyjnej, wellness, rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznej. Organizatorzy stawiają sobie za cel stworzenie możliwości nawiązania kontaktów w branży. Go Active Show to jedyna taka szansa na odbycie dziesiątek spotkań i porównanie kompletnych ofert i asortymentów w specjalnie zaaranżowanych do tego warunkach.

PROGRAM HOSTED BUYERS

Go Active Show jako pierwsze targi w Polsce uruchamiają specjalny progrma Hosted Buyers mający na celu zapewnienie wystawcom celowych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów bądź usług. Co najważniejsze program obejmuje nie tylko Polskę, ale również kraje ościenne nadając międzynarodowy charakter całemu wydarzeniu. Dzięki tym działaniom każdy wystawca będzie w stanie osiągnąć cele biznesowe wystawiane przed targami.

STREFA SPOTKAŃ

Na terenie Ptak Warsaw Expo przygotowano specjalnie z myślą o klientach biznesowych wydzieloną strefę, która pozowli na przeprowadzanie spotkań biznesowych w odpowiedniej atmosferze.