0
trampolin
0
instruktorów
0
minut
0
rekord Guinnessa

Skaczemy po rekord Guinnessa!

Weź udział w kolejnym biciu rekordu Guinnessa na targach sportowych Go Active Show w podwarszawskim Nadarzynie. Tym razem zapraszamy was do wspólnego treningu na trampolinach. Przygotowaliśmy dla Was 500 profesjonalnych trampolin sportowych JUMPit!, które sprawiają że każdy trening jest przyjemnością i zabawą. Aby zapisać się w słynnej księdze rekordów potrzebujemy ponad 375 uczestników podskakujących przez 5 minut.

Kup bilet na targi i zarejestruj się – Lista miejsc ograniczona!

Rekordzistów do wspólnego skakania na trampolinie i bicia rekordu Guinnessa zagrzewać będą doświadczeni mastertrenerzy:

Patrycja Kmieciak

Z marką JUMPit! związana od samego początku! Już drugi raz wystąpi na scenie Go Active Show. O swojej pasji do trampolin mówi, że to nie tylko sport ale bardzo ważna część życia, bez której nie wyobraża sobie ani jednego dnia. Swoje umiejętności zdobywa i poszerza na wielu międzynarodowych konwencjach, szkoleniach oraz eventach fitness.

Krzysztof Sojka

Jest to pierwszy mężczyzna, który dostał się do JUMPit! Team! Nauczyciel WF-u i gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Instruktor fitness, szkoleniowiec oraz trener personalny, a także instruktor odnowy biologicznej. Oprócz tego, prezenter telewizyjny, producent muzyczny i aktor. Jako uczestnik licznych konwencji i szkoleń stale rozwija wiedzę i umiejętności. Od kilku miesięcy przygotowuje się na scenę Go Active Show.

Sylwia Socha

Tworzy markę JUMPit! od samego początku! Jest akademickim nauczycielem WF-u, instruktorem fitness, tańca, gimnastyki i trenerem personalnym. Mistrzyni Świata federacji WPF w kategorii Models. Uczestniczka międzynarodowych konwencji sportowych. Stale poszerza wiedzą odnośnie zdrowego trybu życia, dlatego na jej koncie znajdziemy liczne kursy m.in. z dietetyki. Współpracuje z fundacjami i jest organizatorką charytatywnych eventów dla dzieci. Jej pasja to jej praca, dlatego spełniła marzenia i założyła własne studio fitness.