Harmonogram

GODZINA

Sala Warsztatowa nr 4


HALA F

Sala Warsztatowa nr 5


HALA F

Sala Warsztatowa nr 6


HALA E

Sala Warsztatowa nr 8


HALA E

Sala Warsztatowa nr 9


HALA E

Strefa Ciszy - sala nr 10


HALA E
10:00

ZUMBA Basic Level 1 Instructor Training Course B1- ITC
wymagana rejestracja


WARSZTATY BODY ART
wymagana rejestracja


WARSZTATY BODY ART
wymagana rejestracja


10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00

TP POLSKA


warsztat
12:15
12:30
12:45
13:00

MOVO training


WORKSHOP
13:15
13:30

SALSATION® WORKSHOP


Vladimir Geonimo, Federica Boriani, Roxana Rodriguez, Ronald Morales Dubes
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
GODZINA

Sala Warsztatowa nr 4


HALA F

Sala Warsztatowa nr 5


HALA F

Sala Warsztatowa nr 6


HALA E

Sala Warsztatowa nr 8


HALA E

Sala Warsztatowa nr 9


HALA E

Sala Warsztatowa nr 10


HALA E
10:00

BODY ART CONVENTION
wymagana rejestracja


ZUMBA Basic Level 1 Instructor Training Course B1- ITC
wymagana rejestracja


SALSATION® WORKSHOP


Alejandro Angulo and theSMT team.
wymagana rejestracja

WARSZTATY BODY ART
wymagana rejestracja


WARSZTATY BODY ART
wymagana rejestracja


10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15

„Drim Drum, Twój sposób na zdrowie plecy i płaski brzuch”


Roman Wojcinowicz – twórca Drim Drum, fizjoterapeuta + Patrycja Wojcinowicz – trener personalny
13:30
13:45

JUMP IT


WARSZTATY
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00

TB POLSKA


warsztat
15:15
15:30
15:45
16:00

TENBAN


Warsztaty - Anna Sabuda
16:15
16:30
16:45
17:00

MOVO training


WORKSHOP
17:15
17:30
17:45
GODZINA

Sala Warsztatowa nr 4


HALA F

Sala Warsztatowa nr 5


HALA F

Sala Warsztatowa nr 6


HALA E

Sala Warsztatowa nr 8


HALA E

Sala Warsztatowa nr 9


HALA E

Sala Warsztatowa nr 10


HALA E
10:00

BODY ART CONVENTION
wymagana rejestracja


STRONG by ZUMBA INSTRUCTOR TRAINING COURSE "SBZ"
wymagana rejestracja


SALSATION® WORKSHOP


Vladimir Geonimo, Federica Boriani, Roxana Rodriguez, Ronald Morales Dubes

ZDROWE ODŻYWIANIE WG AJURVEDY


SRI SRI AYURVEDA
10:15
10:30
10:45
11:00

MEDYTACJA DLA KAŻDEGO


THE ART OF LIVING
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30

COOL DOWN- SLOW DOWN


Specjalna medytacja dla aktywnych
THE ART OF LIVING
12:45
13:00
13:15

„Drim Drum, Twój sposób na zdrowie plecy i płaski brzuch”


Roman Wojcinowicz – twórca Drim Drum, fizjoterapeuta + Patrycja Wojcinowicz – trener personalny
13:30

SRI SRI YOGA. ODPRĘŻ CIAŁO. SEN YOGINA


THE ART OF LIVING
13:45
14:00
14:15
14:30

ODKRYJ MOC ODDECHU


THE ART OF LIVING
14:45
15:00

MOVO


warsztaty z rolowania
15:15
15:30

MEDYTACJA DLA KAŻDEGO


THE ART OF LIVING
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45

*Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w harmonogramie.

PIĄTEK 24.05 2019

SOBOTA 25.05 2019

NIEDZIELA 26.05 2019

PIĄTEK 24.05 2019

SOBOTA 25.05 2019

NIEDZIELA 26.05 2019

PIĄTEK 24.05 2019

SOBOTA 25.05 2019

NIEDZIELA 26.05 2019

PIĄTEK 24.05 2019

SOBOTA 25.05 2019

NIEDZIELA 26.05 2019

*Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w harmonogramie.