TRENUJ Z GWIAZDAMI NA
GO ACTIVE SHOW

TRENUJ Z GWIAZDAMI NA
GO ACTIVE SHOW

Ewa Chodakowska
Najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce. W ciągu ostatnich kilku lat rozkochała Polki w aktywności fizycznej i zdrowym stylu życia. Jest dla nich nie tylko trenerką, ale także coachem. Dzień w dzień niezłomnie motywuje kobiety, by były lepszą wersją samej siebie. Określana mianem „trenerki wszystkich Polek” czy „królowej fitnessu”, jest także jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Jej książki i programy treningowe wydawane na płytach DVD nie schodzą z list bestsellerów, a na oficjalnym fanpage’u ma ponad 2 miliony fanów!

Skoczkowie
Kamil Stoch – Jako trzykrotny mistrz olimpijski Kamil Stoch jest najbardziej utytułowanym polskim sportowcem w dziejach zimowych igrzysk olimpijskich, a trzecim najbardziej utytułowanym Polakiem pod względem złotych medali na letnich i zimowych igrzyskach, bowiem ustępuje on jedynie Robertowi Korzeniowskiemu oraz Irenie Szewińskiej.
Dawid Kubacki – to od kilku sezonów czołowy polski skoczek, brązowy medalista w drużynie z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu 2018. Jego wielką pasją jest modelarstwo lotnicze, a także motocykle i wędkarstwo.
Stefan Hula – po raz pierwszy w Pucharze Świata w skokach narciarskich pojawił się w styczniu 2005 roku. Rok później zadebiutował w mistrzowskiej imprezie. W grudniu 2017 roku po raz pierwszy w karierze wywalczył mistrzostwo Polski.

Qczaj
trener personalny i kulturysta, który zasłynął dzięki swojej aktywności w sieci. Ma ogromne poczucie humoru, jest wulkanem i energii i posługuje się góralską gwarą. To połączenie sprawiło, że stał się ulubieńcem tysięcy Polek. Qczaj nie tylko jest gwiazdą Internetu, ale też motywuje Polki do treningów i powtarza im, by wierzyły w siebie i nie pozwalały się źle traktować.

Fit Lovers
to najbardziej pozytywny i energetyczny duet w polskim Internecie. Fit Lovers tworzą Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Prywatnie są parą, mają też tę samą pasję – ruch. Pamela i Mateusz nie tylko trenują, ale też uwielbiają wszystko, co wiąże się z wyzwaniem, przygodą i pozytywnym zakręceniem. Sport to ich pasja od zawsze!

Joanna Jędrzejczyk
polska zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA). Trzykrotna zawodowa mistrzyni świata, dwukrotna mistrzyni Europy oraz czterokrotna amatorska mistrzyni świata, trzykrotna mistrzyni Europy i pięciokrotna mistrzyni Polski w boksie tajskim. Wicemistrzyni Polski w amatorskim boksie z 2011. Pierwsza Polka w organizacji MMA – Ultimate Fighting Championship oraz mistrzyni tejże organizacji w wadze słomkowej (do 52 kg) w latach 2015–2017

Siostry ADiHD
Siostry ADiHD – najbardziej utalentowane, wysportowane i energetyczne siostry w Polsce. Siostry ADiHD czyli Ilona i Milena Krawczyńskie to dwie spontaniczne dziewczyny, w których tkwi ogromna siła. Zajmują się prowadzeniem firmy Fit and Jump, a oprócz tego na swoich kanałach społecznościowych jak i blogu motywują Polki i Polaków do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia.

Robert Burneika
to litewski kulturysta, zawodnik MMA, osobowość medialna i przedsiębiorca. Rozpoznawalność przyniosły mu nagrania treningowe, aktywności sportowe i liczne projekty medialne realizowane przez niego pod pseudonimem Hardkorowy Koksu.

Agnieszka Radwańska
Podkreśla, że tenis to sport z klasą, a miłość do aktywności fizycznej ma zapisaną w genach. Druga w historii Polka, która dotarła do finału turnieju wielkoszlemowego w singlu (Wimbledon 2012), a także do półfinału Australian Open 2010 oraz US Open 2011. W 2015 roku osiągnęła tenisowy szczyt, wygrywając turniej WTA Masters, uznawany za nieoficjalne mistrzostwa świata.