II ogólnopolskie mistrzostwa
w grupowych zajęciach fitness

24 05/2019

To już II edycja Ogólnopolskich Mistrzostw w Grupowych Zajęciach Fitness, w których do mega pozytywnej, sportowej rywalizacji staną instruktorzy fitness z całej Polski. Walczący ze sobą instruktorzy zaprezentują autorskie lekcje fitness. Do zajęć – w charakterze uczestników – będą mogli przyłączyć się wszyscy odwiedzający Go Active Show. Dla instruktorów Fitness Extravaganza będzie więc doskonałą okazją do zaprezentowania swoich metod i programów treningowych tysiącom potencjalnych miłośników aktywności ruchowej, dla odwiedzających natomiast zawody to szansa do zobaczenia różnego stylu pracy instruktorów. Zwycięzcę zawodów wyłoni loża ekspertów.

Zapoznaj się z Regulaminem.

Dane zgłaszającego
Informacje o teamie
Informacje o zajęciach
Marketing
*
*
*
*
*
*
*
*
*
DRUGA OSOBA
*
*
*
*
*
TRZECIA OSOBA
*
*
*
*
*
CZWARTA OSOBA
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie (05-830), Al. Katowicka 62, KRS 0000671001. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do realizacji umowy. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o treść art. 6 ust. 1 pkt a, pkt c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej jednak niż przez okres 2 (dwóch) lat od daty złożenia zgłoszenia uczestnictwa. Pani/Pana dane osobowe spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie może przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 (trzech) lat. W przypadku zaistnienia wątpliwości lub jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych przez spółkę PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie, prosimy o kontakt pod adresem e-mail rodo@warsawexpo.eu.

Dlaczego warto?

ZAPREZENTUJESZ SWÓJ AUTORSKI PROGRAM
W poprzedniej edycji Fitness Extravaganza wzięły udział cztery teamy prezenterów, którzy zaprezentowali swoje programy uczestnikom oraz loży expertów. Pozwoliło to na spopularyzowanie danej formy treningowej w świecie fitness.

MOŻESZ ZOSTAĆ ZAUWAŻONY PRZEZ REKINÓW BIZNESÓW
W biznesie nie możesz pozwolić sobie na stanie w miejscu. Podczas Mistrzostw poczynania prezenterów obserwują eksperci ds grupowych zajęć fitness, managerowie i właściciele różnych fitness klubów i szkół fitness szukających nowych rozwiązań treningowych i innowacyjnych pomysłów. Być może twoje zajęcia będą kolejnym hitem rynkowym!

MOŻESZ WYGRAĆ ATRAKCYJNE NAGRODY
W Fitness Extravaganza każdy coś wygrywa. Organizator zapewnia wiele ciekawych nagród: od szkoleń w renomowanych szkołach fitness, sprzętu, upominków od sponsorów do możliwości promocji medialnej. Zwycięstwo zapewnia Ci prestiż, rozgłos i uznanie w świecie fitness.

Relacja z I edycji

Podczas Go Active Show 2018 odbyła się premierowa edycja Ogólnopolskich Mistrzostw w Grupowych Zajęciach Fitness -„Fitness Extravaganza”. To była wyjątkowa, pełna pozytywnej energii rywalizacja instruktorów fitness z całej Polski. Podczas mistrzostw teamy zawodników zaprezentowały swoje autorskie lekcje fitness. Zmaganiom teamów przyglądała się Loża Ekspertów pod przewodnictwem Anny Krzemień – instruktora, szkoleniowca i managera branży fitness, pomysłodawczyni mistrzostw oraz organizatorki wydarzenia z ramienia Ptak Warsaw Expo. W Loży zasiedli także przedstawiciele szkół – partnerów wydarzenia, czyli Les Mills, Jump It, IFAA Polska, Body Art i Personal Training Academy: Anna Karlikowska – instruktor fitness i trener personalny z wieloletnim doświadczeniem i manager marki Jump It, Szymon Wesołowski – pierwszy polski trener szkoły Les Mills, Marta Tymoszewicz-Bednarz – trener i szkoleniowiec branży fitness od ponad 20 lat, właścicielka i promotorka treningu bodyART na Polskę, a także life coach i projektantka mody oraz Ola Ciechalska – trener personalny, instruktor fitness grupowego, szkoleniowiec, prezenter i master trenerka Speedball Fitness, IFAA Poland oraz Athlete Performance, manager ds. zarządzania i marketingu IFAA Poland.

Jury oceniało zawodników oraz przygotowane przez nich zajęcia biorąc pod uwagę prezentację teamu, konspekt i pomysł na zajęcia, technikę wykonywania ćwiczeń, metodykę nauczania, kontakt z grupą oraz walory estetyczne całej prezentacji.

I miejsce zajął program Booty Killer zaprezentowany przez team: Kaję, Martynę i Patrycję. Booty Killer to innowacyjny wzmacniająco-spalający program fitness, skupiający się na ćwiczeniach z wykorzystaniem kinetycznych opasek o rożnym stopniu oporu. Ćwiczenia na opaskach można wykonywać samodzielnie w domu, z instruktorem na sali fitness, w treningu siłowym jak i outdoorowym. Opaski kinetyczne świetne sprawdzają się także w treningu sportowym ( gry zespołowe, lekkoatletyka, tenis itp.).

Na drugim miejscu znalazł się program Fit Solution pokazany przez pięciu instruktorów: Martę, Magdę, Ewę, Sandrę i Żaklinę. Fit Solution w mistrzostwach pokazany został w wersji Ninja. To innowacyjny, grupowy trening pełen efektywnych ćwiczeń, inspirowanych sztukami walki, wykonywanych w systemie interwałowym do inspirującej muzyki pozytywnie wpływającej na motywację do ćwiczeń. Dzięki programowi można spalić zbędna tkankę tłuszczową, poprawić kondycję i ukształtować sylwetkę.

Podium zamknął Tenban, który pokazały Anna, Aleksandra i Paulina. Program jest dedykowany ludziom którzy szukają czegoś więcej niż monotonnych ćwiczeń. Świetna zabawa, porywająca muzyka, taniec, spalanie, ujędrnianie i motywacja w jednym.

Na czwartym miejscu Jury sklasyfikowało Fit Tonning w wykonaniu Olgi i Piotra. To nowy wymiar treningu wytrzymałościowo – siłowego. Dzięki zróżnicowanym poziomom trudności ćwiczeń Fit Tonning jest dla każdego. Program stworzony z myślą o osobach trenujących rekreacyjnie, jak i również o profesjonalnych sportowcach. Doskonale sprawdza się w treningu grupowym i personalnym.