Międzynarodowy
Festiwal
Dance & Fitness

24-26  05/2019

Sprawdż harmonogram wydarzeń

Międzynarodowy
Festiwal
Dance & Fitness

24-26  05/2019

PARTNERZY

To będzie wyjątkowa edycja Go Active Show!

Ćwicz razem z twórcami popularnych form fitness z całego świata na NAJWIĘKSZYCH targach SPORTOWYCH – Go Active Show 2019!

ZUMBA®, STRONG by ZUMBA®, SALSATION®, POUND®, COUNTRY FITNESS®, TENBAN®, JINDAFIT®, FITONING®, GAB60®, BodyART®, ART OF LIVING®, SRI SRI AYURVEDA®, BALANCED BODY®, SPINNING®, SAF AQA®, DRIMDRUM®, TB POLSKA – to wszystko czeka na Ciebie na Go Active Show 2019!

Międzynarodowe gwiazdy i najlepsi master trenerzy zaprezentują najpopularniejsze formy fitness na 5 scenach. To będą 3 dni tętniące energią, wypełnione wspólnymi ćwiczeniami, treningami oraz szkoleniami. Festiwal dedykowany jest zarówno miłośnikom fitness, jak i profesjonalistom.

Dołącz do nas w dniach 24-26 maja 2019 w Ptak Warsaw Expo!

Kup bilet

CZY WIESZ, ŻE Z WIĘKSZOŚCI NASZYCH AKTYWNOŚCI MOŻECIE SKORZYSTAĆ W RAMACH BILETU TARGOWEGO?

Go Active Show to wielkie święto sportu, dlatego chcemy byście mieli szansę skorzystać z wielu aktywności bez dodatkowych opłat. Szykuj #FormaNaGoActiveShow już dziś i weź udział w naszych bezpłatnych treningach i warsztatach.

BEZPŁATNIE dla uczestników Go Active Show:

ZUMBA® MASTERCLASS
24 – 26 / 05 2019

SALSATION® MASTERCLASS
24 – 26 / 05 2019

FESTIVAL BODY & MIND
24 – 25 / 05 2019

MASTERCLASS STRONG BY ZUMBA®
26 / 05 2019

ZUMBA® MASTERCLASSES:
STRONG BY ZUMBA®
STRONG 30™
ZUMBA™

GOŚĆ SPECJALNY –
TWÓRCA SALSATION®

ALEJANDRO ANGULO

GŁÓWNI PARTNERZY
ART OF LIVING
BODY ART

GOŚĆ SPECJALNY
Master Trainer:
Ilker Dural

PROWADZĄCA
Master Trainer:
Izabela Kin-Janda

OGÓLNOPOLSKIE FORUM AQUA FITNESS AQUAMANIA
25 – 26 / 05 2019

FITNESS EXTRAVAGANZA
24 / 05 2019

versia mobilna

ZUMBA® MASTERCLASS
24 – 26 / 05 2019

ZUMBA® MASTERCLASSES:
STRONG BY ZUMBA®
STRONG 30™
ZUMBA™

Sprawdź

SALSATION® MASTERCLASS
24 – 26 / 05 2019

GOŚĆ SPECJALNY –
TWÓRCA SALSATION®

ALEJANDRO ANGULO

Sprawdź

FESTIVAL BODY & MIND
24 – 25 / 05 2019

Festival Body & Mind

GŁÓWNI PARTNERZY
ART OF LIVING
BODY ART

Sprawdź

MASTERCLASS STRONG BY ZUMBA®
26 / 05 2019

GOŚĆ SPECJALNY
Master Trainer:
Ilker Dural

PROWADZĄCA
Master Trainer:
Izabela Kin-Janda

Sprawdź

OGÓLNOPOLSKIE FORUM AQUA FITNESS AQUAMANIA
25 – 26 / 05 2019

Sprawdź

FITNESS EXTRAVAGANZA
24 / 05 2019

Sprawdź

Harmonogram scen

SCENA GŁÓWNA

  • TRENINGI Z GWIAZDAMI / EVENTY SPECJALNE

SCENA DANCE & FITNESS

  • DANCE & FITNESS MASTERCLASS

SCENA AQUA FITNESS

  • MIĘDZYNARODOWA KONWENCJA AQUA FITNESS

SCENA BODY & MIND

  • FESTIVAL BODY & MIND

SCENA SPINNING

  • 11:00-12:00 SALSATION® MASTERCLASS
    Angelika Kiercul, Przemek Primo Waszczyszyn and Polish Team
  • 13:00-14:00 SALSATION® Masterclass
    Angelika Kiercul,Claudia Thiele,Diana Kukizz,Dorian -Greyfox- Dupin de Majoubert,Javier Calderon,Nanna Jelbert,Pipo Franco,Rocío Maro,Sheldon Christiaan,Viktorija Manzinni,Manuel Goiana, Natasha Bakhmat
  • 14:00-15:00 Zumba®
    Marta Formoso from Spain, Monika Lejman from Sweden, Łukasz Grabowski, Michał Kurpet and Karolina Berezowska from Poland
  • 15:15-15:30 Pokaz Pole Dance
    Lejdis Studio
  • 15:30-16:00 STRONG30™
    Ilker Dural from Turkey and the Team
  • 16:00-17:00 SALSATION® MASTERCLASS
    Alejandro Angulo and the Salsation® Master Trainer Team

SCENA GŁÓWNA

  • TRENINGI Z GWIAZDAMI /
    EVENTY SPECJALNE

SCENA DANCE & FITNESS

  • DANCE & FITNESS MASTERCLASS

SCENA AQUA FITNESS

  • OGÓLNOPOLSKIE FORUM AQUA FITNESS AQUAMANIA

SCENA BODY & MIND

  • FESTIVAL BODY & MIND

SCENA SPINNING

  • POLISH SPINNING® EVENT

KORT TENISOWY

  • 10:00-11:00 COUNTRY FITNESS
    Nicolas Rosan
  • 11:00-12:00 Zumba®
    Marta Formoso from Spain, Monika Lejman from Sweden, Łukasz Grabowski, Michał Kurpet and the Team from Poland
  • 12:00-12:30 STRONG30™
    Ilker Dural from Turkey and the Team from Poland
  • 12:30-13:00 HULABOOST
    Einat Mizrachi
  • 13:00-14:00 POUND®
    Aneta Kaszkowiak & Team
  • 14:00-15:00 SALSATION® Masterclass
    Angelika Kiercul,Claudia Thiele,Diana Kukizz,Dorian -Greyfox,Federica Boriani,Javier Calderon,Nanna Jelbert,Pipo Franco,Rocío Maro,Ronald Morales Dubes,Roxana Rodríguez Hechavarría,Sheldon Christiaan,Vladimir Gerónimo Viktorija Manzinni,Manuel Goiana, Natasha Bakhmat
  • 15:00-16:00 SALSATION® Masterclass
    Angelika Kiercul, Przemek Primo Waszczyszyn and Polish Team
  • 16:00-16:30 POUND®
    Aneta Kaszkowiak & Team
  • 16:30-17:00 STRONG30™
    Ilker Dural from Turkey and the Team from Poland
  • 17:00-18:00 JINDAFIT
    D'Jack Tchinda

SCENA GŁÓWNA

  • TRENINGI Z GWIAZDAMI / EVENTY SPECJALNE

SCENA DANCE & FITNESS

  • DANCE & FITNESS MASTERCLASS

SCENA AQUA FITNESS

  • OGÓLNOPOLSKIE FORUM AQUA FITNESS AQUAMANIA

SCENA BODY & MIND

  • FESTIVAL BODY & MIND

SCENA SPINNING

  • POLISH SPINNING® EVENT

*Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w harmonogramie. WIĘCEJ WKRÓTCE!

SCENA GŁÓWNA

  • TRENINGI Z GWIAZDAMI / EVENTY SPECJALNE
  • 11:00-12:00 SALSATION® MASTERCLASS
    Angelika Kiercul, Przemek Primo Waszczyszyn and Polish Team
  • 13:00-14:00 SALSATION® Masterclass
    Angelika Kiercul,Claudia Thiele,Diana Kukizz,Dorian -Greyfox- Dupin de Majoubert,Javier Calderon,Nanna Jelbert,Pipo Franco,Rocío Maro,Sheldon Christiaan,Viktorija Manzinni,Manuel Goiana, Natasha Bakhmat
  • 14:00-15:00 Zumba®
    Marta Formoso from Spain, Monika Lejman from Sweden, Łukasz Grabowski, Michał Kurpet and Karolina Berezowska from Poland
  • 15:15-15:30 Pokaz Pole Dance
    Lejdis Studio
  • 15:30-16:00 STRONG30™
    Ilker Dural from Turkey and the Team
  • 16:00-17:00 SALSATION® MASTERCLASS
    Alejandro Angulo and the Salsation® Master Trainer Team

SCENA DANCE & FITNESS

SCENA AQUA FITNESS

SCENA BODY & MIND

SCENA SPINNING

SCENA GŁÓWNA

SCENA DANCE & FITNESS

  • DANCE & FITNESS MASTERCLASS
  • 10:00-11:00 COUNTRY FITNESS
    Nicolas Rosan
  • 11:00-12:00 Zumba®
    Marta Formoso from Spain, Monika Lejman from Sweden, Łukasz Grabowski, Michał Kurpet and the Team from Poland
  • 12:00-12:30 STRONG30™
    Ilker Dural from Turkey and the Team from Poland
  • 12:30-13:00 HULABOOST
    Einat Mizrachi
  • 13:00-14:00 POUND®
    Aneta Kaszkowiak & Team
  • 14:00-15:00 SALSATION® Masterclass
    Angelika Kiercul,Claudia Thiele,Diana Kukizz,Dorian -Greyfox,Federica Boriani,Javier Calderon,Nanna Jelbert,Pipo Franco,Rocío Maro,Ronald Morales Dubes,Roxana Rodríguez Hechavarría,Sheldon Christiaan,Vladimir Gerónimo Viktorija Manzinni,Manuel Goiana, Natasha Bakhmat
  • 15:00-16:00 SALSATION® Masterclass
    Angelika Kiercul, Przemek Primo Waszczyszyn and Polish Team
  • 16:00-16:30 POUND®
    Aneta Kaszkowiak & Team
  • 16:30-17:00 STRONG30™
    Ilker Dural from Turkey and the Team from Poland
  • 17:00-18:00 JINDAFIT
    D'Jack Tchinda

SCENA AQUA FITNESS

SCENA BODY & MIND

KORT TENISOWY

SCENA GŁÓWNA

SCENA DANCE & FITNESS

SCENA AQUA FITNESS

  • OGÓLNOPOLSKIE FORUM AQUA FITNESS AQUAMANIA

SCENA BODY & MIND

*Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w harmonogramie. WIĘCEJ WKRÓTCE!

Harmonogram warsztatów / szkoleń

PIĄTEK 24.05 2019

  • 12:00-13:00 TP POLSKA
    warsztat
    HALA E: SALA WARSZTATOWA NR 6

SOBOTA 25.05 2019

  • 15:00-16:00 TP POLSKA
    warsztat
    HALA E: SALA WARSZTATOWA NR 6

SOBOTA 25.05 2019

NIEDZIELA 26.05 2019

SOBOTA 25.05 2019

  • 13:45-15:00 JUMP IT
    WARSZTATY
    HALA E: SALA WARSZTATOWA NR 6

SOBOTA 25.05 2019

  • 16:00-17:00 TENBAN
    Warsztaty - Anna Sabuda
    HALA E: SALA WARSZTATOWA NR 6

NIEDZIELA 26.05 2019

NIEDZIELA 26.05 2019

  • 14:00-15:00 FITONING CORE
    Piotr Końko
    HALA E: SALA WARSZTATOWA NR 6

SUNDAY 26.05 2019

  • 17:00-18:00 HULABOOST
    Einet Mizrachi
    HALA E: SALA WARSZTATOWA NR 6

NIEDZIELA 26.05 2019

Dodatkowo PŁATNE

MIĘDZYNARODOWA KONWENCJA AQUA FITNESS
24 / 05 2019

PROFESSIONAL ZONE BY MARTA TYMOSZEWICZ
24 – 26 / 05 2019

ZUMBA® BASIC 1 TRAINING
24 – 25 / 05 2019

STRONG BY ZUMBA®
26 / 05 2019

GOŚCIE ZAGRANICZNI
Francisco Estevão
Silvia Senati

Gabriele Tufano
&
SAF AQUA TEAM

GOŚĆ SPECJALNY –
ZAŁOŻYCIEL SZKOŁY BODY ART

Robert Steinbacher

GOŚĆ SPECJALNY
ZUMBA® EDUCATION SPECIALIS: Steve Boedt

PROWADZĄCA
ZUMBA® EDUCATION SPECIALIS: Izabela Kin – Janda

GOŚĆ SPECJALNY
Master Trainer:
Ilker Dural

PROWADZĄCA
Master Trainer:
Izabela Kin-Janda

SPINNING EVENT
25 – 26 / 05 2019

POLISH SPINNING® EVENT

GOŚĆ SPECJALNY
SPINNING® MASTER INSTRUKTOR: GERGELY HAJDU
SPINNING® MASTER INSTRUKTOR: PETER PASTIJN

ver mobilna

MIĘDZYNARODOWA KONWENCJA AQUA FITNESS
24 / 05 2019

GOŚCIE ZAGRANICZNI
Francisco Estevão
Silvia Senati

Gabriele Tufano
&
SAF AQUA TEAM

Sprawdź

PROFESSIONAL ZONE BY MARTA TYMOSZEWICZ
24 – 26 / 05 2019

GOŚĆ SPECJALNY –
ZAŁOŻYCIEL SZKOŁY BODY ART

Robert Steinbacher

Sprawdź

ZUMBA® BASIC 1 TRAINING
24 – 25 / 05 2019

GOŚĆ SPECJALNY
ZUMBA® EDUCATION SPECIALIS: Steve Boedt

PROWADZĄCA
ZUMBA® EDUCATION SPECIALIS: Izabela Kin – Janda

Sprawdź

STRONG BY ZUMBA®
26 / 05 2019

STRONG by ZUMBA ®

GOŚĆ SPECJALNY
Master Trainer:
Ilker Dural

PROWADZĄCA
Master Trainer:
Izabela Kin-Janda

Sprawdź

SPINNING EVENT
25 – 26 / 05 2019

POLISH SPINNING® EVENT
POLISH SPINNING® EVENT

GOŚĆ SPECJALNY
SPINNING® MASTER INSTRUKTOR: GERGELY HAJDU
SPINNING® MASTER INSTRUKTOR: PETER PASTIJN

Sprawdź

Harmonogram warsztatów / szkoleń

PIĄTEK 24.05 2019

  • 13:30-17:00 SALSATION® WORKSHOP
    Vladimir Geonimo, Federica Boriani, Roxana Rodriguez, Ronald Morales Dubes
    HALA E: SALA WARSZTATOWA NR 6

SOBOTA 25.05 2019

  • 10:00-13:00 SALSATION® WORKSHOP
    Alejandro Angulo and theSMT team. wymagana rejestracja
    HALA E: SALA WARSZTATOWA NR 6

NIEDZIELA 26.05 2019

  • 10:00-13:00 SALSATION® WORKSHOP
    Nanna Jelbert, Diana Kukizz, Grace Casalino, Viktorija Manzinni, and Manuel Goiana
    HALA E: SALA WARSZTATOWA NR 6

PIĄTEK 24.05 2019

SOBOTA 25.05 2019

NIEDZIELA 26.05 2019

NIEDZIELA 26.05 2019

PIĄTEK 24.05 2019

SOBOTA 25.05 2019

*Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w harmonogramie. WIĘCEJ WKRÓTCE!

Dołącz do nas i trenuj z mistrzami