Międzynarodowa
Konwencja i festiwal
Dance & Fitness

24-26  05/2019

Międzynarodowa
Konwencja i Festival
Dance & Fitness

24-26  05/2019

PARTNERZY

To będzie wyjątkowa edycja Go Active Show!

Międzynarodowa Konwencja i Festiwal Dance & Fitness podczas największych targów sportowych w Polsce – Go Active Show 2019!

Konwencja i Festiwal Dance & Fitness – dedykowany wszystkim profesjonalistom i miłośnikom fitness – to unikalna formuła z gwiazdami branży z całego świata, które zaprezentują najpopularniejsze formy fitness na 7 scenach przygotowanych przez organizatora targów.  3 dni wypełnione wspólnymi ćwiczeniami, treningami oraz szkoleniami.

Zapraszamy w dniach 24-26 maja 2019 do Ptak Warsaw Expo.

w skład konwencji wchodzą następujące wydarzenia

ZUMBA® MASTERCLASS
24 – 26 / 05 2019

SALSATION MASTERCLASS
24 – 26 / 05 2019

MIĘDZYNARODOWA KONWENCJA AQUA FITNESS
24 / 05 2019

PROFESSIONAL ZONE BY MARTA TYMOSZEWICZ
24 – 26 / 05 2019

ZUMBA® MASTERCLASSES:
STRONG BY ZUMBA®
STRONG 30™
ZUMBA™
GOŚCIE ZAGRANICZNI
Francisco Estevão
Silvia Senati

Gabriele Tufano
&
SAF AQUA TEAM

FESTIVAL BODY & MIND
24 – 25 / 05 2019

ZUMBA® BASIC 1 TRAINING
24 – 25 / 05 2019

STRONG BY ZUMBA®
26 / 05 2019

OGÓLNOPOLSKIE FORUM AQUA FITNESS AQUAMANIA
25 – 26 / 05 2019

Festival Body & Mind
GOŚĆ SPECJALNY
ZUMBA® EDUCATION SPECIALIS: Steve Boedt
PROWADZĄCA
ZUMBA® EDUCATION SPECIALIS: Izabela Kin – Janda
GOŚĆ SPECJALNY
Master Trainer:
Ilker Dural
PROWADZĄCA
Master Trainer:
Izabela Kin-Janda

SPINNING EVENT
25 – 26 / 05 2019

FITNESS EXTRAVAGANZA
24 / 05 2019

Szczególy wkrótce…

mobile

w skład konwencji wchodzą następujące wydarzenia

ZUMBA® MASTERCLASS
24 – 26 / 05 2019

ZUMBA® MASTERCLASSES:
STRONG BY ZUMBA®
STRONG 30™
ZUMBA™
Sprawdź

SALSATION MASTERCLASS
24 – 26 / 05 2019

Sprawdź

MIĘDZYNARODOWA KONWENCJA AQUA FITNESS
24 / 05 2019

GOŚCIE ZAGRANICZNI
Francisco Estevão
Silvia Senati

Gabriele Tufano
&
SAF AQUA TEAM
Sprawdź

PROFESSIONAL ZONE BY MARTA TYMOSZEWICZ
24 – 26 / 05 2019

Sprawdź

FESTIVAL BODY & MIND
24 – 25 / 05 2019

Festival Body & Mind
Sprawdź

ZUMBA® BASIC 1 TRAINING
24 – 25 / 05 2019

GOŚĆ SPECJALNY
ZUMBA® EDUCATION SPECIALIS: Steve Boedt
PROWADZĄCA
ZUMBA® EDUCATION SPECIALIS: Izabela Kin – Janda
Sprawdź

STRONG BY ZUMBA®
26 / 05 2019

GOŚĆ SPECJALNY
Master Trainer:
Ilker Dural
PROWADZĄCA
Master Trainer:
Izabela Kin-Janda
Sprawdź

OGÓLNOPOLSKIE FORUM AQUA FITNESS AQUAMANIA
25 – 26 / 05 2019

Sprawdź

SPINNING EVENT
25 – 26 / 05 2019

Szczególy wkrótce…

FITNESS EXTRAVAGANZA
24 / 05 2019

Sprawdź

Harmonogram

GODZINA

Scena Główna


HALA F

Scena Dance & Fitness


HALA F

Scena Spinning Polska

Scena Spinning Polska
HALA F

Scena Aqua Fitness

Scena Aqua Fitness
HALA E

Scena Body & Mind

Scena Body & Mind
HALA E
10:00

COUNTRY FITNESS


Nicolas Rosan

YOGA DLA AKTYWNYCH


THE ART OF LIVING
10:15
10:30
10:45
11:00

ZUMBA®


Marta Formoso from Spain, Monika Lejman from Sweden,  Łukasz Grabowski, Michał Kurpet and the Team from Poland

AYURVEDA DLA SPORTOWCÓW


zwiększ swoją wytrzymałość- SRI SRI AYURVEDA
11:15
11:30
11:45
12:00

TRENING Z EWĄ CHODAKOWSKĄ

STRONG30™


Ilker Dural from Turkey and the Team from Poland

ODKRYJ MOC ODDECHU


THE ART OF LIVING
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30

Power of bodyART


Kreator treningu bodyART - Robert  Steinbacher 
13:45
14:00

TRENING Z FIT LOVERS

SALSATION® Masterclass


Angelika Kiercul,Claudia Thiele,Diana Kukizz,Dorian -Greyfox,Federica Boriani,Javier Calderon,Nanna Jelbert,Pipo Franco,Rocío Maro,Ronald Morales Dubes,Roxana Rodríguez Hechavarría,Sheldon Christiaan,Vladimir Gerónimo Viktorija Manzinni,Manuel Goiana, Natasha Bakhmat
14:15
14:30
14:45

ZDROWY KRĘGOSŁUP & ODPRĘŻANIE


THE ART OF LIVING
15:00

ZUMBA® Masterclass


Steve Boedt from Belgium and the Team from Poland

SALSATION® Masterclass


Primo Waszczyszyn and Elites Instructors
15:15
15:30
15:45

AYURVEDA NA CODZIEŃ


SRI SRI AYURVEDA
16:00

SALSATION® Masterclass


Alejandro Angulo and the Salsation® Master Trainers Team
16:15
16:30

STRONG30™


Ilker Dural from Turkey and the Team from Poland
16:45

MEDYTACJE DLA KAŻDEGO


THE ART OF LIVING
17:00

JIANDAFIT


D'Jack Tchinda
17:15
17:30
17:45

*Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w harmonogramie.

PIĄTEK 24.05 2019

SOBOTA 25.05 2019

NIEDZIELA 26.05 2019

PIĄTEK 24.05 2019

SOBOTA 25.05 2019

  • 10:00-11:00 COUNTRY FITNESS
    Nicolas Rosan
  • 11:00-12:00 Zumba®
    Marta Formoso from Spain, Monika Lejman from Sweden, Łukasz Grabowski, Michał Kurpet and the Team from Poland
  • 12:00-12:30 STRONG30™
    Ilker Dural from Turkey and the Team from Poland
  • 14:00-15:00 SALSATION® Masterclass
    Angelika Kiercul,Claudia Thiele,Diana Kukizz,Dorian -Greyfox,Federica Boriani,Javier Calderon,Nanna Jelbert,Pipo Franco,Rocío Maro,Ronald Morales Dubes,Roxana Rodríguez Hechavarría,Sheldon Christiaan,Vladimir Gerónimo Viktorija Manzinni,Manuel Goiana, Natasha Bakhmat
  • 15:00-16:00 SALSATION® Masterclass
    Primo Waszczyszyn and Elites Instructors
  • 16:30-17:00 STRONG30™
    Ilker Dural from Turkey and the Team from Poland
  • 17:00-18:00 JIANDAFIT
    D'Jack Tchinda

NIEDZIELA 26.05 2019

PIĄTEK 24.05 2019

SOBOTA 25.05 2019

NIEDZIELA 26.05 2019

*Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w harmonogramie.

Dołącz do nas i trenuj z mistrzami

DO FESTIWALU POZOSTAŁO

2019/05/24 10:00:00

DO FESTIWALU POZOSTAŁO

2019/05/24 10:00:00