Dlaczego warto?

Go Active Show to świetna okazja do promocji swojego biznesu z branży sportowej, zbudowania relacji, zdobycia kontraktów handlowych, zobaczenia nowinek rynkowych oraz wypromowania swoich produktów i usług. W 2018 na Go Active Show zaprezentowało się prawie 500 wystawców, reprezentujących niemal 600 międzynarodowych brandów. Nawiązywaniu dobrych relacji biznesowych sprzyjają spotkania B2B, dołączenie do programu Hosted Buyers i wielki wieczór branżowy. Między innymi dzięki niemu wielu wystawców wraca z targów z obiecującymi kontaktami, a nawet z zawartymi umowami handlowymi.

BĘDZIESZ CZĘŚCIĄ NAJWIĘKSZYCH TARGÓW SPORTOWYCH W POLSCE
Go Active Show to największa w Polsce, i czwarta w Europie, impreza targowa dedykowana branży sportowej, wellness i rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznej. Podczas wydarzenia swoją ofertę prezentują różne marki z prężnie rozwijających się gałęzi rynku.

ZAPREZENTUJESZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TYSIĄCOM KONSUMENTÓW
Poprzednią edycję Go Active Show odwiedziło ponad 30 tysięcy osób. To tysiące Twoich potencjalnych klientów. Biorąc udział w targach, w charakterze wystawcy, masz aż trzy targowe dni na pokazanie im swoich produktów i usług. A to nie wszystko. Dzięki szerokiej kampanii promocyjnej Go Active Show oraz dużemu zainteresowaniu mediów Twój brand dotrze także do setek tysięcy ludzi w Polsce i zagranicą.

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU
W biznesie nie możesz pozwolić sobie na stanie w miejscu. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych uzupełnisz swoją wiedzę, zwiedzając targi odkryjesz najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe. Nowe informacje natchną cię do pracy nad rozwojem swojego biznesu.

NAWIĄŻESZ WAŻNE KONTAKTY BIZNESOWE
Na Go Active Show przeprowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami.

PROGRAM HOSTED BUYERS
Po raz pierwszy w Polsce na taką skalę – program zapewniający wystawcom celowe spotkania biznesowe z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów usług. Program obejmuje nie tylko Polskę, ale również kraje ościenne (głównie z Europy Środkowo-Wschodniej zapraszamy kupców) nadając międzynarodowy charakter całemu wydarzeniu. Dzięki tym działaniom każdy wystawca będzie w stanie osiągnąć cele biznesowe.

Zostań wystawcą

Zostań wystawcą

O organizatorze

Organizatorem Go Active Show jest Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo. To największy ośrodek targowy w Europie Środkowej i doświadczony organizator imprez. Członek UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego.

Centrum dysponuje 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w 6 halach, 500 000 m2 powierzchni całkowitej i 15 000 miejsc parkingowych. Ptak Warsaw Expo zlokalizowane jest na przedmieściach Warszawy – 15 minut jazdy samochodem z centrum stolicy, 10 minut od międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina (port Okęcie).

W 2017 roku, w Ptak Warsaw Expo odbyło się 30 imprez o charakterze biznesowym i konsumenckim, w których udział wzięło łącznie ponad 650 tysięcy odwiedzających i 6 tysięcy wystawców z Polski i zagranicy.

15 minut
od centrum Warszawy

10 minut
od portu lotniczego

15 000
miejsc parkingowych

1WarszawaPtak Warsaw Expo143,000
2PoznańMiędzynarodowe Targi Poznańskie107,160
3OstródaExpoMazury Ostroda40,000
4KielceKielce Fair Center36,000
5KatowiceInternational Congress Center + Spodek15,000
6WrocławHala Stulecia14,000
7SosnowiecExpo Silesia13,500
8WarszawaMT Polska13,500
9WarszawaWarsaw International Expo Centre Expo XXI13,500
10GdańskAmber Expo12,000

Oferta wystawiennicza

Bądź częścią największych targów sportowych w Polsce! Rozwijaj z nami swój biznes. Zdobądź nowych klientów i partnerów. Weź udział w wielkim święcie branży sportowej.

Powierzchnia wystawiennicza niezabudowana do 50m2 – 400 PLN / m2
Powierzchnia wystawiennicza niezabudowana powyżej 50m2 – 350 PLN / m2
Zabudowa standardowa – 80 PLN / m2
Projekt indywidualny – do uzgodnienia