Dlaczego warto?

Największe targi sportowe w Polsce Go Active Show to wielkie, trzydniowe święto dla wszystkich fanów sportu i zdrowego trybu życia. To także świetna okazja dla tych, którzy dopiero szukają inspiracji i motywacji do ruszenia z miejsca. Kochasz ruch? Tego wydarzenia nie możesz przegapić!

Jedyne takie targi w Polsce, które są doskonałą platformą branżową do nawiązywania kontaktów biznesowych. Wysokiej jakości program Hosted Buyers zrzesza biznesmenów z całej Europy.

SPOTKASZ GWIAZDY SPORTU
Tylko na Go Active Show w jednym miejscu i czasie spotkasz gwiazdy różnych dyscyplin sportu – od trenerów fitness przez kulturystów, po mistrzów olimpijskich. Co więcej, możesz zobaczyć ich wszystkich w akcji podczas treningów i zawodów, a także przyłączyć się do nich.

WEŹMIESZ UDZIAŁ W TRENINGACH I ZAWODACH
Szukasz swojej sportowej drogi? Aktywności fizycznej, dla której po prostu stracisz głowę? Na Go Active Show wypróbujesz wiele aktywności i ćwiczeń, weźmiesz udział w zawodach oraz treningach przeprowadzanych pod okiem profesjonalnych trenerów.

POZNASZ NAJNOWSZE TRENDY
W programie wydarzenia znajdziesz liczne premiery sprzętowe i produktowe, a także interesujące pokazy i prelekcje, podczas których poznasz najnowsze trendy z zakresu treningu, suplementacji czy prawidłowego odżywiania.

POSZERZYSZ WIEDZĘ
Targi Go Active Show to także mnóstwo godzin szkoleń, seminariów, prelekcji i warsztatów, podczas których zdobędziesz nową, cenną wiedzę dotyczącą treningu, prawidłowego odżywiania, suplementacji oraz dowiesz się, jak zmotywować się do ćwiczeń.

ZROBISZ SPORTOWE ZAKUPY
To najlepsze miejsce na sportowe zakupy: zobaczysz tutaj sprzęt sportowy i przetestujesz go przed zakupem, kupisz ubrania sportowe, akcesoria, odżywki czy suplementy diety. Zapoznasz się z ofertą klubów fitness i siłowni.

ODKRYJESZ ZDROWĄ KUCHNIĘ
Na Go Active Show aktywny i zdrowy styl życia prezentowany jest w każdym wymiarze. Przyjdź na targi i sprawdź, jak się odżywiać, żeby zapewnić sobie energię do ćwiczeń, a także zmaksymalizować efekty swoich sportowych wysiłków.

Rejestracja B2B

BEZPŁATNY WSTĘP DLA BRANŻY
Zapraszamy branżę sportową do udziału w największych targach sportowych w Polsce – Go Active Show. Udział przedstawicieli branży sportowej jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Bezpłatny autobus

Jak co roku, przez cały czas trwania targów Go Active Show kursować będzie darmowy autobus z centrum Warszawy do Ptak Warsaw Expo. Rozkład jazdy zamieściliśmy poniżej.

Dojazd

SAMOCHODEM
Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!

AUTOBUSEM
Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

POCIĄGIEM
Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).