Atrakcje

WYDARZENIA

Trening charytatywny

Do ćwiczeń z Ewą Chodakowską będą mogli przyłączyć się wszyscy odwiedzający targi. Warto to zrobić, bo za każdego zarejestrowanego uczestnika treningu na konto Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”, wspierającej m.in. Klinikę „Budzik”, trafi 10 PLN. Pieniądze zostaną przeznaczone na cele statutowe organizacji.

Trening z Mistrzami Olimpijskimi w skokach narciarskich

Trzej najlepsi polscy skoczkowie narciarscy ubiegłego sezonu, na czele ze zdobywcą Pucharu Świata i mistrzem olimpijskim z Pjongczangu – Kamilem Stochem – poprowadzą wyjątkowy trening. Razem z brązowymi medalistami olimpijskimi: Dawidem Kubackim i Stefanem Hulą przybliżą wszystkim kibicom, jak wygląda ich codzienna praca.

IFBB Diamond Cup

Do Warszawy zjadą kulturyści z całej Europy, ale nie tylko. Zmagania potrwają trzy dni, a zawodnicy zmierzą się w 6 kategoriach: Bikini Fitness Kobiet, Fitness Plażowe Mężczyzn, Fitness Sylwetkowe Kobiet, Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn, Kulturystyka Mężczyzn i Fitness Kobiet.

Choda Games

Najpopularniejsza polska trenerka fitness przygotowała pełne emocji wydarzenie. Zawody „Choda Games” to siedem różnych aktywności, z których każda wymaga dobrej sprawności i kondycji. To wyjątkowe zawody, których celem jest nie tylko doskonalenie swojej formy fizycznej, ale i sprawdzenie aktualnej kondycji uczestników.

Strefa KSW

Przez wszystkie trzy dni targów, w specjalnej Strefie Fana KSW na odwiedzających czekać będą zawodnicy i sędziowie. Zawodnicy będą podpisywać autografy oraz pozować do pamiątkowych zdjęć z fanami. Nie zabraknie też pokazowego treningu czy emocjonujących pojedynków na spojrzenia, czyli Face to Face pomiędzy uczestnikami KSW.

Garage Games

Pierwsze ogólnopolskie zawody crossfit narodziły się w 2012 roku w Łodzi i doczekały się już 28 pełnych emocji edycji, w których łącznie udział wzięło ponad 5000 osób. Kolejna odsłona zawodów Garage Games towarzyszyć będzie targom Go Active Show. Przez dwa targowe dni w halach Ptak Warsaw Expo zaprezentuje się ponad 200 zawodników z całej Polski.

Polish Spinning® Event

Święto miłośników treningu na rowerach stacjonarnych. 200 rowerów marki Spinner® by Precor, 6 godzin ekscytującej jazdy, 5 charyzmatycznych Master Instruktorów, wyjątkowa oprawa muzyczna i wizualna, mnóstwo niesamowitej energii i  emocji – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na uczestników.

Fitness Extravaganza

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Grupowych Zajęciach Fitness to zawody, w których do mega pozytywnej, sportowej rywalizacji staną instruktorzy fitness z całej Polski. Walczący ze sobą instruktorzy zaprezentują autorskie lekcje fitness. Do zajęć – w charakterze uczestników – będą mogli przyłączyć się wszyscy odwiedzający Go Active Show.

Jump It! Skaczemy po rekord Guinnessa!

Już po raz drugi uczestnicy Go Active Show podejmą próbę pobicia rekordu Guinnessa! Tym razem będziemy mierzyć się z równoczesnymi ćwiczeniami na trampolinach. Żeby zapisać się w słynnej księdze z rekordami, równocześnie podskakiwać musi ponad 375 śmiałków. Każdy na osobnej trampolinie i przez co najmniej 5 minut.

Aqua Mania by SAF AQUA®

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Grupowych Zajęciach Fitness to zawody, w których do mega pozytywnej, sportowej rywalizacji staną instruktorzy fitness z całej Polski. Walczący ze sobą instruktorzy zaprezentują autorskie lekcje fitness. Do zajęć – w charakterze uczestników – będą mogli przyłączyć się wszyscy odwiedzający Go Active Show.

Festiwal Jogi

Festiwal Jogi, to druga już jogowa impreza organizowana przez Fundację Wybieram Zdrowie. Będziecie mieli okazję wypróbowac trzy najbardziej popularne formy jogi: Joga wg metody BKS Iyengara, Vinyasa Flow Yoga oraz Ashtanga Yoga. Ideą jest stworzenie największej otwartej lekcji jogi dla wszystkich miłośników tej dyscypliny.

WKSF World Kettlebell Sport Federation

To będą największe zawody kettlebell w Europie Środkowej. Ponad 150 zawodników z całego świata zmierzy się w 6 konkurencjach. Emocje gwarantowane. Wielkie widowisko przyciągnie uwagę zarówno tych, którzy odważniki kettlebell już znają, jak i wszystkich ciekawych tej coraz popularniejszej formy treningu.

Strefa Ladies Fight Night

Wielkie święto dla wszystkich fanek sportów walki. Zapraszany na Ladies Fight Night! Natalia Leciejewska Pink Power, Sylwia Juśkiewicz, Katarzyna Biegajło, Barbara “Shogun” Nalepka i Hanna “Tyson” Gujwan w akcji. Treningi pokazowe, kurs samoobrony dla kobiet, pokazy sprzętu sportowego i konkursy.

Ptak Warsaw Expo
Boxing Night

Już 19 maja o godz. 19 zapraszamy na wyjątkową galę boksu. Ambasadorami gali organizowanej przez Mariusza Grabowskiego i Mateusza Konieczyńskiego będą Tomasz Adamek i Ewa Brodnicka.