Ambasadorowie

Ewa Chodakowska

Tej dziewczyny nikomu przedstawiać nie trzeba. Najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce, popularyzatorka aktywnego i zdrowego trybu życia już po raz drugi będzie twarzą Go Active Show. Poprzednio Ewa poprowadziła wielki, trzygodzinny trening fitness, podczas którego podjęto próbę pobicia rekordu Guinnessa w liczbie osób jednocześnie wykonujących „deskę”. Wydarzenie stanowiło także finał wiosennej edycji trasy Be Active Tour. Na drugą edycję trenerka szykuje kolejną, wielką sportową niespodziankę. Jedno jest pewne – na wezwanie Ewy Chodakowskiej do Ptak Warsaw Expo ściągną miłośnicy fitness z całego kraju.

Joanna Jędrzejczyk

W 2018 roku targi Go Active Show zyskają twarz prawdziwej mistrzyni sportu – Joanny Jędrzejczyk. Polska zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA) wygrywa kolejne walki zgarniając tytuł za tytułem. Joanna jest wielokrotną zawodową i amatorską mistrzynią świata, Europy oraz Polski. To również pierwsza Polka w amerykańskiej organizacji MMA Ultimate Fighting Championship. Dzięki świetnym wynikom w UFC upomniał się o nią również amerykański show-biznes. Joanna została trenerem w popularnym telewizyjnym show promującym mieszane sztuki walki The Ultimate Fighter. W maju Joanna Jędrzejczyk zabłyśnie na scenie Go Active Show.

Qczaj

Trener – performer, kulturysta i aktor – to właśnie jego twarz będzie miała majowa edycja Go Active Show. Pełen góralskiej werwy Qczaj potrafi przekonać do ćwiczeń nawet tych najbardziej opornych i robi to z niezwykłym wdziękiem. Daniel to prawdzie internetowe odkrycie 2017 roku. Jego trening dla “matki Polki” z miejsca podbił serca polskich kobiet. Jak nikt wcześniej, w humorystyczny sposób postanowił namówić Polki do zainwestowania w swoje zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie. Trafił w dziesiątkę, a jego bezpośredniość, otwartość i empatia w zaledwie miesiąc uczyniły z niego gwiazdę internetu. “Ukochoj sie!” to jego hasło przewodnie. W maju na Go Active Show odbędzie się pierwszy otwarty trening Qczaj’a. Na pewno poprowadzi go z właściwym sobie poczuciem humoru.”