21. EDYCJA KONFERENCJI

PODCZAS

NAJWIĘKSZYCH TARGÓW 

SPORTOWYCH W POLSCE

24/05  2019

21. EDYCJA KONFERENCJI

PODCZAS

NAJWIĘKSZYCH TARGÓW
SPORTOWYCH W POLSCE

24/05  2019

Konferencja „Baseny Polskie” to największe w Polsce spotkanie przedstawicieli firm branży basenowej, zarządców pływalni, ośrodków rekreacji wodnej, hoteli i spa, przedstawicieli administracji samorządowej odpowiedzialnych za inwestycje sportowe, organizatorów sportu i rekreacji. Celem konferencji jest przedstawienie nowych technologii, produktów i usług niezbędnych do skutecznego projektowania, budowania oraz zarządzania nowoczesnymi pływalniami.

21. edycja Konferencji Baseny Polskie w połączeniu z największymi w Polsce targami sportowymi Go Active Show to wyjątkowa możliwość efektownej prezentacji oferty i potwierdzenia swojej pozycji rynkowej dla producentów i usługodawców z branży basenowej. Dla uczestników to możliwość spotkania z ekspertami, wymiany informacji oraz porównań i ocen prezentowanych przez nich rozwiązań.

Uczestnictwo w spotkaniu to doskonała okazja do poznania nowości rynkowych oraz zbudowania owocnych relacji biznesowych.

Więcej informacji

Konferencja „Baseny Polskie” to największe w Polsce spotkanie przedstawicieli firm branży basenowej, zarządców pływalni, ośrodków rekreacji wodnej, hoteli i spa, przedstawicieli administracji samorządowej odpowiedzialnych za inwestycje sportowe, organizatorów sportu i rekreacji.
Celem konferencji jest przedstawienie nowych technologii, produktów i usług niezbędnych do skutecznego projektowania, budowania oraz zarządzania nowoczesnymi pływalniami.
Planowana 21. edycja Konferencji Baseny Polskie w połączeniu z największymi w Polsce targami sportowymi Go Active Show, stwarza dodatkowe możliwości efektownej prezentacji oferty i potwierdzenia swojej pozycji rynkowej dla producentów i usługodawców z branży basenowej.
Dla uczestników to możliwość spotkania z ekspertami, wymiany informacji oraz porównań i ocen prezentowanych przez nich rozwiązań. Uczestnictwo w spotkaniu to doskonała okazja do poznania nowości rynkowych oraz zbudowania owocnych relacji biznesowych.

Wkrótce zamieścimy więcej informacji na temat prelegentów i ich prelekcji, zaproszonych gości specjalnych oraz partnerów wydarzenia.