21. EDYCJA KONFERENCJI

PODCZAS

NAJWIĘKSZYCH TARGÓW 

SPORTOWYCH W POLSCE

24/05  2019

21. EDYCJA KONFERENCJI

PODCZAS

NAJWIĘKSZYCH TARGÓW
SPORTOWYCH W POLSCE

24/05  2019

Konferencja „Baseny Polskie” to największe w Polsce spotkanie przedstawicieli firm branży basenowej, zarządców pływalni, ośrodków rekreacji wodnej, hoteli i spa, przedstawicieli administracji samorządowej odpowiedzialnych za inwestycje sportowe, organizatorów sportu i rekreacji. Celem konferencji jest przedstawienie nowych technologii, produktów i usług niezbędnych do skutecznego projektowania, budowania oraz zarządzania nowoczesnymi pływalniami.

21. edycja Konferencji Baseny Polskie w połączeniu z największymi w Polsce targami sportowymi Go Active Show to wyjątkowa możliwość efektownej prezentacji oferty i potwierdzenia swojej pozycji rynkowej dla producentów i usługodawców z branży basenowej. Dla uczestników to możliwość spotkania z ekspertami, wymiany informacji oraz porównań i ocen prezentowanych przez nich rozwiązań.

Uczestnictwo w spotkaniu to doskonała okazja do poznania nowości rynkowych oraz zbudowania owocnych relacji biznesowych.

Konferencja „Baseny Polskie” to największe w Polsce spotkanie przedstawicieli firm branży basenowej, zarządców pływalni, ośrodków rekreacji wodnej, hoteli i spa, przedstawicieli administracji samorządowej odpowiedzialnych za inwestycje sportowe, organizatorów sportu i rekreacji.
Celem konferencji jest przedstawienie nowych technologii, produktów i usług niezbędnych do skutecznego projektowania, budowania oraz zarządzania nowoczesnymi pływalniami.
Planowana 21. edycja Konferencji Baseny Polskie w połączeniu z największymi w Polsce targami sportowymi Go Active Show, stwarza dodatkowe możliwości efektownej prezentacji oferty i potwierdzenia swojej pozycji rynkowej dla producentów i usługodawców z branży basenowej.
Dla uczestników to możliwość spotkania z ekspertami, wymiany informacji oraz porównań i ocen prezentowanych przez nich rozwiązań. Uczestnictwo w spotkaniu to doskonała okazja do poznania nowości rynkowych oraz zbudowania owocnych relacji biznesowych.

Harmonogram Konferencji

24 Maj 2019
9.30 - 10.00Potwierdzenie obecności uczestników konferencji, rozdanie identyfikatorów i materiałów
10.00 - 10.05Rozpoczęcie Konferencji: Powitanie uczestników, przedstawienie celu i założeń konferencji
10.05 - 12.00Część 1. Blok tematyczny dotyczący budowy, remontów i zarządzania krytymi pływalniami
12.00 - 12.15Przerwa kawowa
12.15 - 13.45Część 2. Blok tematyczny dotyczący budowy, remontów i zarządzania otwartymi sektorami rekreacji wodnej
13.35 - 14.00Przerwa kawowa
14.00 - 16.00Część 3. Blok tematyczny dotyczący budowy, remontów i zarządzania pływalniami w ośrodkach Spa&Wellness
16.00Zakończenie konferencji
16.05Obiad

*Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w harmonogramie. Strona Programu https://konferencja.basenypolskie.pl/program/

szczegółowy program już wkrótce