21. EDYCJA KONFERENCJI

PODCZAS

NAJWIĘKSZYCH TARGÓW 

SPORTOWYCH W POLSCE

24/05  2019

21. EDYCJA KONFERENCJI

PODCZAS

NAJWIĘKSZYCH TARGÓW
SPORTOWYCH W POLSCE

24/05  2019

Konferencja „Baseny Polskie” to największe w Polsce spotkanie przedstawicieli firm branży basenowej, zarządców pływalni, ośrodków rekreacji wodnej, hoteli i spa, przedstawicieli administracji samorządowej odpowiedzialnych za inwestycje sportowe, organizatorów sportu i rekreacji. Celem konferencji jest przedstawienie nowych technologii, produktów i usług niezbędnych do skutecznego projektowania, budowania oraz zarządzania nowoczesnymi pływalniami.

21. edycja Konferencji Baseny Polskie w połączeniu z największymi w Polsce targami sportowymi Go Active Show to wyjątkowa możliwość efektownej prezentacji oferty i potwierdzenia swojej pozycji rynkowej dla producentów i usługodawców z branży basenowej. Dla uczestników to możliwość spotkania z ekspertami, wymiany informacji oraz porównań i ocen prezentowanych przez nich rozwiązań.

Uczestnictwo w spotkaniu to doskonała okazja do poznania nowości rynkowych oraz zbudowania owocnych relacji biznesowych.

Konferencja „Baseny Polskie” to największe w Polsce spotkanie przedstawicieli firm branży basenowej, zarządców pływalni, ośrodków rekreacji wodnej, hoteli i spa, przedstawicieli administracji samorządowej odpowiedzialnych za inwestycje sportowe, organizatorów sportu i rekreacji.
Celem konferencji jest przedstawienie nowych technologii, produktów i usług niezbędnych do skutecznego projektowania, budowania oraz zarządzania nowoczesnymi pływalniami.
Planowana 21. edycja Konferencji Baseny Polskie w połączeniu z największymi w Polsce targami sportowymi Go Active Show, stwarza dodatkowe możliwości efektownej prezentacji oferty i potwierdzenia swojej pozycji rynkowej dla producentów i usługodawców z branży basenowej.
Dla uczestników to możliwość spotkania z ekspertami, wymiany informacji oraz porównań i ocen prezentowanych przez nich rozwiązań. Uczestnictwo w spotkaniu to doskonała okazja do poznania nowości rynkowych oraz zbudowania owocnych relacji biznesowych.

Harmonogram Konferencji

24 Maj 2019
10.00 – 10.15Rozpoczęcie Konferencji
10.15 – 10.45Przepisy wdrażające RODO – najistotniejsze zmiany dotyczące Ośrodków Sportu, Basenów, Pływalni - Piotr Glen - Ekspert ds. ochrony danych osobowych
10.45 – 11.30Kompaktowe systemy wytwarzania wody wysokoozonowanej w basenach kąpielowych, jako alternatywa drogich i skomplikowanych instalacji dozujących ozon gazowy - Robert Muszański – WOFIL
11.30 – 12.00Optymalne zarządzanie obiektami basenowymi sposobem na obniżenie kosztów eksploatacji - Andrzej Zimak SABUR sp. z o.o.
12.00 – 12.15Przerwa
12.15 – 12.45Legionella do pokonania - Marian Dudko – Wapotec Polska
12.45 – 13.30Czy tanie rozwiązanie inwestycyjne zawsze jest tańsze - Władysław Sobiech Transcom Sp. z o.o.
13.30 – 14.00ESOK ponad standard. Techniczne utrzymanie infrastruktury z wykorzystaniem oprogramowania do zarządzania obiektem sportowym - Marcin Piaskowski FITNET Sp. z o.o.
14.00 – 14.45Zarządzasz basenem? Chcesz spać spokojnie? Musisz to wiedzieć – Iwona Michniewicz Prezes Krajowej Rady Sportu i Ratownictwa

*Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w harmonogramie. Strona Programu https://konferencja.basenypolskie.pl/program/

szczegółowy program już wkrótce