Strefy tematyczne

Fitness arena

Podczas pierwszej edycji biliśmy rekord Guinnessa z Ewą Chodakowską – teraz szykujemy kolejną wielką niespodziankę. 5000 osób ćwiczących jednocześnie? Dla nas to nie prbolem! Fitness Arena to przede wszystkim ćwiczenia dla wszystkich pod okiem profesjonalnych instruktorów oraz prawdziwych gwiazd sportu. Pilates, yoga, jumping fitness, a w tym roku także debiut – pole dance! Zobacz jak robią to profesjonalistki i spróbuj własnych sił pod fachową opieką.

Bodybuilding arena

Zobacz najlepszych zawodników z Polski i Europy podczas zawodów kulturystycznych. Ponad 400 kobiet i mężczyzn zaprezentuje się podczas dwudniowych zawodów na terenie Ptak Warsaw Expo. Mędzynarodowi sędziowie, specjalna scena i atmosfera wielkiego sportowego święta – to wszystko czekać będzie na Was w Bodybuilding Arena!

Health Life Cooking

Daj się skusić zdrowej kuchni, dopasowanej do potrzeb Twojego treningu. Przekonaj się co jedzą Twoi sportowi idole. Zobacz w akcji propagatorów aktywnego i zdrowego trybu życia oraz ich kucharzy przygotowujących swoje ulubione, zdrowe potrawy. Spróbuj smaków i zainspiruj się do zmiany. W tej strefie czekają na Ciebie pokazy kulinarne, warsztaty oraz spotkania z autorami książek kucharskich. Warto tutaj zajrzeć by zdobyć autograf lub pamiątkowe selfie z gwiazdami zdrowej kuchni.

Strong arena

Demonstracja siły przez wielkie D! Zobacz na żywo zawody Strongman, podczas których zawodnicy przenoszą kamienne kule ważące nawet 190 kilogramów, przeciągają kilkutonowe ciężarówki i przerzucają 300 kilogramowe paluchy. Obejrzyj zawody armwrestlingu, emocjonujące starcia najsilniejszych rąk w Polsce i Europie przyciągają tysiące widzów. Weź udział w najbardziej morderczym wyścigu – Deathrun! 40 przeszkód, błoto, liny, opony, ściany, a także masa pułapek sprawią, że nawet najbardziej wytrwali biegacze będą mieli problemy na tej pięciokilometrowej trasie.

Crossfit arena

Tak dużej strefy CrossFitu jeszcze nie widzieliście! Przygotujemy dla Was 20 docków, a w każdym z nich ponad 15 różnych ćwiczeń. Wszystko to pod opieką profesjonalnych trenerów personalnych, którzy zadbają o Was i będą służyć darmową poradą. Pomogą Wam także zaplanować trening, ustalić odpowiednią dietę wraz suplementami, a także dadzą potężną dawkę motywacji!

Spinning zone

Weź udział w największym maratonie kolarskim… wewnątrz hali! Ponad 400 stanowisk obok siebie tworzą atmosferę wielkiego wyścigu kolarskiego, poczuj się z nami jak na Tour de France i pokonaj wszystkie swoje słabości. Wszystko pod okiem profesjonalnego instruktora, który dobierze dla Was odpowiednie obciążenia i wyciśnie ostatnie poty!

Fight arena

W tym miejscu spotykają się prawdziwi wojownicy, którzy opowiedzą Wam o swoich najtrudniejszych i najlepszych walkach. Zobacz i weź udział w pokazach sztuk walki – MMA, boks, karate, kravmaga, brazylijskie ju-jitsu i tajski boks. Poznaj gwiazdy ringu i oktagonu – wśród nich mistrzynię Europy i świata Joannę Jędrzejczyk. Podczas poprzedniej edycji mieliście okazję spotkać się z Mamedem Khalidovem, Tomaszem Adamkiem, Łukaszem Jurkowskim, Mariuszem Pudzianowskim, Robertem Burneiką oraz Borysem Mańkowskim.

Aqua arena

Wskocz do wielkiego basenu i na własnej skórze sprawdź możliwości fitnessu w wodzie. Ten co raz popularniejszy trend w fitnessie powstał z myślą o wszystkich tych, którzy szukają przyjemnego relaksu będącego zarazem zdrową i bezpieczną aktywnością fizyczną. Właśnie takie zalety mają ćwiczenia w wodzie, od których już naprawdę trudno szukać wymówek – można je wykonywać bez względu na wiek i kondycję.

Kids zone

Wiemy jak ważna jest promocja zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej wśród dzieci. W Kids Zone na najmłodszych czekają niesamowite atrakcje, które na dobre zaprzyjaźnią ich ze sportem i zdrową rekreacją. Dzięki prowadzonym w strefie animacjom oraz profesjonalnej opiece rodzice nacieszą się wystawą w czasie, gdy ich pociechy będą bawić się w najlepsze. Specjalna, przygotowana właśnie z myślą o najmłodszych siłownia i parki linowe skuszą nawet dzieciaki dotychczas niezainteresowane sportem. Tak samo, jak spotkania dzieci ze znanymi sportowcami.