Strefy tematyczne

Fitness arena

Podczas pierwszej edycji biliśmy rekord Guinnessa z Ewą Chodakowską – teraz szykujemy kolejną wielką niespodziankę – rekord Guinnessa na trampolinach. Poza tym Fitness Arena to przede wszystkim ćwiczenia dla wszystkich pod okiem profesjonalnych instruktorów oraz prawdziwych gwiazd sportu. Zobacz jak robią to profesjonalistki i spróbuj własnych sił pod fachową opieką.

Bodybuilding arena

Zobacz najlepszych zawodników z Polski i Europy podczas zawodów kulturystycznych. Ponad 400 kobiet i mężczyzn zaprezentuje się podczas dwudniowych zawodów na terenie Ptak Warsaw Expo. Mędzynarodowi sędziowie, specjalna scena i atmosfera wielkiego sportowego święta – to wszystko czekać będzie na Was w Bodybuilding Arena!

Health Life Cooking

Daj się skusić zdrowej kuchni, dopasowanej do potrzeb Twojego treningu. Przekonaj się co jedzą Twoi sportowi idole. Zobacz w akcji propagatorów aktywnego i zdrowego trybu życia oraz ich kucharzy przygotowujących swoje ulubione, zdrowe potrawy. Spróbuj smaków i zainspiruj się do zmiany. W tej strefie czekają na Ciebie pokazy kulinarne, warsztaty oraz spotkania z autorami książek kucharskich. Warto tutaj zajrzeć by zdobyć autograf lub pamiątkowe selfie z gwiazdami zdrowej kuchni.

Fan arena

Podczas Go Active Show uczestnicy będą mieli okazję na żywo spotkać gwiazdy różnych dyscyplin sportu. Sportowcy wezmą udział w treningach, pokazach i warsztatach. Pojawią się również w Fan Arenie – miejscu, w którym fani będą mogli polować na zdjęcia i autografy.

Competition arena

Program Go Active Show jest pełny sportowych rywalizacji. Podczas targów, w różnych dyscyplinach, zmierzą się setki zawodników z całej Europy. Czekają nas m.in. największe w Europie Środkowej zawody kettlebell, największe w Polsce zawody cross fit Garage Games oraz aż dwie rywalizacje w street workoutcie: międzynarodową – Battle of the bars oraz krajową – Mistrzostwa Polski Street Workout, które będą równocześnie kwalifikacjami do Mistrzostw Świata.

Spinning zone

Weź udział w największym maratonie kolarskim… wewnątrz hali! Ponad 300 stanowisk obok siebie tworzą atmosferę wielkiego wyścigu kolarskiego, poczuj się z nami jak na Tour de France i pokonaj wszystkie swoje słabości. Wszystko pod okiem profesjonalnego instruktora, który dobierze dla Was odpowiednie obciążenia i wyciśnie ostatnie poty!

Kids zone

Wiemy jak ważna jest promocja zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej wśród dzieci. W Kids Zone na najmłodszych czekają niesamowite atrakcje, które na dobre zaprzyjaźnią ich ze sportem i zdrową rekreacją. Specjalnie dla najmłodszych m.in. Olimpijska Szkółka BMX poprowadzi pokazy i treningi, a Egurrola Dance poprowadzi warsztaty taneczne. Przyjdźcie również na spotkania ze znanymi sportowcami.

Fight arena

W tym miejscu spotykają się prawdziwi wojownicy, którzy opowiedzą Wam o swoich najtrudniejszych i najlepszych walkach. Zobacz i weź udział w pokazach sztuk walki – MMA, boks, karate, kravmaga, brazylijskie ju-jitsu i tajski boks. Poznaj gwiazdy ringu i oktagonu – wśród nich mistrzynię Europy i świata Joannę Jędrzejczyk. Podczas poprzedniej edycji mieliście okazję spotkać się z Mamedem Khalidovem, Tomaszem Adamkiem, Łukaszem Jurkowskim, Mariuszem Pudzianowskim, Robertem Burneiką oraz Borysem Mańkowskim.

Aqua arena

Wskocz do wielkiego basenu i na własnej skórze sprawdź możliwości fitnessu w wodzie. Ten co raz popularniejszy trend w fitnessie powstał z myślą o wszystkich tych, którzy szukają przyjemnego relaksu będącego zarazem zdrową i bezpieczną aktywnością fizyczną. Właśnie takie zalety mają ćwiczenia w wodzie, od których już naprawdę trudno szukać wymówek – można je wykonywać bez względu na wiek i kondycję.

Workshops Arena

Mnóstwo konferencji, warsztatów i prelekcji wypełni trzydniowy program Go Active Show. Swoje szkolenia przeprowadzą m.in. specjaliści z Mauricz Training Center. W Strefie Konferencji odbędą się prelekcje i szkolenia dotyczące nordic walking czy jogi.