Strefa B2B

CHARAKTER B2B

Go Active Show to nie tylko ogromny event i święto aktywności fizycznej, ale przede wszystkim platforma mająca na celu kojarzenie biznesu skupionego wokół branży klubów fitness i siłowni. Organizatorzy satwiając sobie za cel stworzenie możliwości nawiązania kontaktów w branży. Go Active Show to jedyna taka szansa na odbycie dziesiątek spotkań i porównanie kompletnych ofert i asortymentów w specjalnie zaaranżowanych do tego warunkach.

PROGRAM HOSTED BUYERS

Go Active Show jako pierwsze targi w Polsce uruchamiają specjalny progrma Hosted Buyers mający na celu zapewnienie wystawcom celowych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów bądź usług. Co najważniejsze program obejmuje nie tylko Polskę, ale również kraje ościenne nadając międzynarodowy charakter całemu wydarzeniu. Dzięki tym działaniom każdy wystawca będzie w stanie osiągnąć cele biznesowe wystawiane przed targami.

STREFA SPOTKAŃ

Na terenie Ptak Warsaw Expo przygotowano specjalnie z myślą o klientach biznesowych wydzieloną strefę, która pozowli na przeprowadzanie spotkań biznesowych w odpowiedniej atmosferze.

Goście z 12 krajów

Zarejestrowani członkowie programu Hosted Buyers

Specjalnie wydzielone strefy spotkań

Premiery produktowe, techniczne, treningowe