Organizator

Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo powstało z myślą o organizacji międzynarodowych targów, kongresów, konferencji, szkoleń, imprez masowych i innych eventów komercyjnych, również przez firmy zewnętrzne.

To 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej wewnętrznej powierzchni wynoszącej 143 000 m2 oraz ponad 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej. Organizujemy ponad 30 dużych międzynarodowych imprez targowych rocznie, które jak np. targi rolnicze, motoryzacyjne, czy turystyczne przyciągają od kilkudziesięciu do ponad 150 000 odwiedzających, a imprezy odbywają się na powierzchni wystawienniczej niejednokrotnie przekraczającej 100 000 m2 pod dachem.

W 2016 roku mieliśmy ponad pół miliona odwiedzających, gościło u nas ponad 5,5 tysiąca wystawców i wynajęliśmy łącznie prawie 50 hektarów ekspozycji, a każda zorganizowana przez Ptak Warsaw Expo impreza okazała się sukcesem frekwencyjnym i biznesowym.

Do wysokiej frekwencji przyczynia się realizowany przez naszą firmę innowacyjny program finansowego wsparcia transportu zorganizowanych grup fachowców, reprezentujących branże obecne na targach. Nasze imprezy regularnie odwiedzają także zorganizowane grupy młodzieży ze szkół branżowych. Dla naszych niezmotoryzowanych zwiedzających na każde targi uruchamiamy bezpłatny transport autobusowy z centrum Warszawy.

Mamy wszystko co potrzebne do osiągnięcia sukcesu: ogromną powierzchnię wystawienniczą, która czyni nas największym centrum w Europie Środkowej, doskonałą lokalizację na przecięciu szlaków komunikacyjnych i w pobliżu transkontynentalnego lotniska oraz profesjonalne zaplecze techniczne, pozwalające na organizację kilku dużych imprez targowych naraz.

ponad
0
imprez targowych w 2017
0
powierzchni wewnętrznej
0
powierzchni całkowitej
0
nowoczesnych hal
0
miejsc parkingowych
0
potencjalnych odwiedzających