O targach

O Go Active Show

Go Active Show to największe targi fitness i sportów siłowych w Polsce. Wydarzenie promuje aktywny i zdrowy tryb życia, a jego filarami są: fitness, kulturystyka, bieganie, sporty extreme oraz sztuki walki. Targi skierowane są do wszystkich: zarówno uprawiających sport – amatorsko, profesjonalnie, jak i tych, którzy dopiero poszukują najlepszej dla siebie aktywności sportowej. Go Active Show łączy klasyczne targi, czyli szeroki przegląd rynku produktów i usług sportowych z prawdziwym sportowym show. Taka formuła przyciągnęła na premierową edycję targów aż 28 356 osób.

Tylko na targach Go Active Show w jednym miejscu i czasie spotykają się  gwiazdy różnych dyscyplin sportu. Co więcej, możemy zobaczyć ich wszystkich w akcji: podczas treningów, pokazów i zawodów. Mistrzowie promują w ten sposób na targach aktywność fizyczną swoim przykładem inspirując wiele osób do uprawiania sportu. Targi Go Active Show to dla odwiedzających doskonała okazja do spróbowania nowych aktywności sportowych, zapoznania z ofertą klubów i szkół sportowych, zakupu sprzętu sportowego, akcesoriów oraz żywności i suplementów.

Podczas Go Active Show stawiamy też na edukację. W programie naszych targów jest wiele warsztatów, wykładów i seminariów, przygotowanych przez profesjonalistów. Wiele z nich dotyczy motywacji, ważnej nie tylko przy uprawianiu sportu, ale także w codziennym życiu. Podczas drugiej edycji Go Active Show zaplanowano także wydarzenia edukacyjne skierowane do branży. Targom towarzyszyć będą kongresy: trenerów personalnych oraz branży fitness.