Konferencje / warsztaty

PIĄTEK 18.05

GODZINAPRESS ROOM (HALA F)
11:00 - 11:45Konferencja prasowa (wejście za okazaniem akredytacji mediowej)
GODZINAKONFERENCJA SALA I (HALA E)
10:30 - 11:25IT PROMO „Technologia obrazowania 3D narzędziem wizualizacji i motywacji postępów treningu i odchudzania”
11:30 - 12:25ORTOMEDSPORT prowadzi psycholog sportu Paweł Drużek „Mentalny Warm-Up”
12:30 - 13:25DELOITTE- „Sprint czy marsz – w jakim tempie rośnie branża fitness? Wyniki V edycji raportu „European Health & Fitness Market Report 2018”- Marcin Diakonowicz, Szymon Pankowski oraz gość specjaly Robert Kamiński -przedsiębiorca, ekspert rynkowy, były Prezesa Polskiego Związku Pracodawców Fitness.
13:30 - 14:25PTA „Trener Personalny- zawód przyszłości”
14:30 - 15:25JAKUB MAURICZ „Podstawy Żywienia”
15:30 - 16:25POLSKI ZWIĄZEK TRENERÓW PERSONALNYCH „Trener prsonalny w Polsce i w Europie. Wszytko co trzeba wiedzieć o zawodzie Trenera Personalnego” Julian Berriman (Europe Active), Bartosz Groffik, Gabriel Pawlak
GODZINAKONFERENCJA SALA II (HALA E)
10:00 - 10:30ENERGETIX „Naturalny bezpieczny doping- magnetyczny power”
10:30 - 11:00POLSKI ZWIĄZEK KALISTENIKI i STREETWORKOUT’u – Calistenica i Street Workout
11:30 - 12:00POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING „Nordic Walking w środku zimy w górach- 7km w stroju kąpielowym” Paulina Ruta
12:30 - 13:25ALEKSANDRA KOBIELAK-Mistrzyni Świata w Fitness „ Połączenie treningu budowania masy mięśniowej z dietą redukcyjną”
13:30 - 13:40CENTRUM KOMPLEKSOWEJ REHABILITACJI „Inkontynencja (nietrzymanie moczu w sporcie)”
13:40 - 13:55CENTRUM KOMPLEKSOWEJ REHABILITACJI „Stopa i wkładka Belkefors– stabilny fundament aktywności człowieka”
13:55 - 14:15CENTRUM KOMPLEKSOWEJ REHABILITACJI „Wykorzystanie Metody Sonofeedback w treningu sportowym - poprawa wyników w sportach siłowych i sylwetkowych”
14:15 - 14:25CENTRUM KOMPLEKSOWEJ REHABILITACJI „Komplementarna opieka nad pacjentem w oparciu o dieto- i fizjoterapię”
14:30 - 15:25GYMSTEER „Start up na rynku sportowym- Jak się wyróżnić”
15:30 - 16:00Dr Artur Gołaś i mgr Miłosz Drozd „Analiza i zmiana wzorców ruchowych z wykorzystaniem EMG”
GODZINAWARSZTATY SALA II (HALA F)
10:30 - 11:25MOVO „Techniki rolowania i rozciągania jako narzędzie do poprawy mobilności”
12:30 - 13:25COLUMNA MEDICA „Szkoła zdrowych pleców”
13:30 - 14:25SPORT CUBE- „Trening mocy w sportach walki” -Łukasz Bochenkiewicz, Paweł Bochenkiewicz, Adam Mazurkiewicz
14:30 - 15:25PTA (Personal Training Academy) „Projektowanie kariery Trenera Personalnego”
15:30 - 16:30BLACKROLL Jakub Nowosad- „Poprawne techniki rolowania”
GODZINAWARSZATATY STREET WORKOUT SALA IV (HALA E)
11:00 - 17:00Szkolenie „Kalistenika planowanie treningu” Artem Morozov
GODZINAPRELEKCJE SALA IV (HALA F)
13:30 - 14:30Webbiz sp. z o.o. „ Jak z impetem wejść na międzynarodowy rynek - Amazon jako klucz do sukcesu.”
15:00 - 16:00Webbiz sp. z o.o. „Jak ekspresowo zarobić swój pierwszy milion na Amazon”

SOBOTA 19.05

GODZINAKONFERENCJA SALA I (HALA E)
10:30 - 11:10CENTRUM KOMPLEKSOWEJ REHABILITACJI „Trening funkcjonalny jako nowoczesna metoda treningu i profilaktyki.”
11:10 - 11:30CENTRUM KOMPLEKSOWEJ REHABILITACJI „System do masażu uciskowego – szerokie zastosowanie w rehabilitacji i kształtowaniu sylwetki.”
11:30 - 12:00POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING „Nordic Walking jako aktywność bezpieczna, zdrowa, integracyjna” Paulina Ruta
12:15 - 13:15POLSKI ZWIĄZEK TRENERÓW PERSONALNYCH „Trening mocy w sportach walki” -Łukasz Bochenkiewicz, Paweł Bochenkiewicz, Adam Mazurkiewicz
13:30 - 14:25REAL FARM „Otwarty Panel Dyskusyjny z Mariuszem Tomczukiem na temat suplementacji okołostartowej”
14:30 - 15:30BLACKROLL mgr Michał Dachowski „Co trener powinien wiedzieć o powięzi”
15:45 - 17:00 ORTOMEDSPORT prowadzi mgr fizjoterapii Michał Adamczyk „Zastosowanie rollmasażu jako przygotowanie i regeneracja po operacjach rekonstrukcyjnych + wprowadzenie do sportu zawodowego”
GODZINAWARSZTATY SALA II (HALA F)
10:30 - 11:25Warsztaty i trening budowania pośladków z PTA (Personal Training Academy)
12:00 - 12:55MOVO „Techniki rolowania i rozciągania jako narzędzie do poprawy mobilności”
13:00 - 13:55COLUMNA MEDICA „Trening na miednice”
14:00 - 14:20POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING „Ćwiczenia rozciągające w parach z kijami do Nordic Walking” Paulina Ruta
15:00 - 17:00Warsztaty i trening budowania pośladków z PTA (Personal Training Academy)
GODZINASZKOLENIE CALISTHENICS ATHLETE - WARSZTATY STREET WORKOUT SALA IV (HALA E)
11:00 - 12:301 Moduł - Muscle Up
12:30 - 14:002 Moduł - Handstand
14:00 - 14:30Przerwa
14:30 - 16:003 Moduł - Front Lever
16:00 - 17:304 Moduł - Human Flag
GODZINAMAURICZ (HALA F)
10:00 - 10:45Indywidualne konsultacje dietetyczne/treningowe- Jakub Mauricz, Małgorzata Ostrowska, Maciej Bielski
11:00 - 11:45Rozgrzewka jako główny komponent prewencji urazów- Maciej Bielski (warsztat treningowy)
12:00 - 12:45Zdrowa tarczyca- Jakub Mauricz, Małgorzata Ostrowska (wykład)
13:15 - 14:00Indywidualne konsultacje dietetyczne/treningowe- Jakub Mauricz, Małgorzata Ostrowska, Maciej Bielski
14:00 - 14:45Eat Well - Be Well - jak dobrze jeść i być zdrowym- Jakub Mauricz (wykład)
15:15 - 16:00Najlepsze ćwiczenia na modelowanie kobiecej sylwetki (pośladki, nogi, brzuch)- Maciej Bielski (warsztat treningowy)
16:15 - 17:00Metodyka treningu- Maciej Bielski (warsztat treningowy)

NIEDZIELA 20.05

GODZINAKONFERENCJA SALA I (HALA E)
11:30 - 12:00POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING „Nordic Walking w środku zimy w górach - 7km w samym kostiumie kąpielowym?” Paulina Ruta
12:05 - 12:55ORTOMEDSPORT prowadzi lekarz ortopeda Mateusz Styk i specjalista ds. Social Media Magdalena Moszumańska „Nowoczesne spojrzenie na medycynę czyli premiera aplikacji OrtoMedSport - Twój osobisty rehabilitant”
13:00 - 13:55BLACKROLL mgr Michał Dachowski „Rolować się czy, rozciągać się?”
14:00 - 14:30ENERGETIX „Naturalny bezpieczny doping - magnetyczny power”
14:45 - 15:30MARIUSZ MRÓZ - "Jak przejść metamorfozę sylwetki w 90 dni bez katowania się dietą i treningiem".
GODZINAWARSZTATY SALA II (HALA F)
10:30 - 11:25MOVO „Techniki rolowania i rozciągania jako narzędzie do poprawy mobilności”
12:00 - 13:00Przemek Kozak- KOZAK TRENER- konsultacje trenerskie
13:00 - 14:55Warsztaty i trening budowania pośladków z PTA (Personal Training Academy)
15:00 - 16:00Przemek Kozak – KOZAK TRENER- konsultacje trenerskie
GODZINAMAURICZ (HALA F)
10:00 - 10:45Mobilizacja układu ruchu - Tomasz Michalak (warsztat treningowy)
11:00 - 11:45Interpretacja wyników badań krwi - Jakub Mauricz, Małgorzata Ostrowska (wykład)
12:00 - 12:45Interwał jako narzędzie kształtowania wszechstronnej wydolności - Tomasz Michalak (warsztat treningowy)
13:00 - 13:45Najlepsze ćwiczenia angażujące biceps i klatkę piersiową - Tomasz Michalak (warsztat treningowy)
14:00 - 14:45Podstawy dietoterapii - Jakub Mauricz, Małgorzata Ostrowska (wykład)