Skaczemy po rekord Guinnessa!

To wydarzenie przyciągnie uwagę wszystkich miłośników fitness. Już po raz drugi uczestnicy Go Active Show podejmą próbę pobicia rekordu Guinnessa! Tym razem będziemy mierzyć się z równoczesnymi ćwiczeniami na trampolinach. Żeby zapisać się w słynnej księdze z rekordami, równocześnie podskakiwać musi ponad 375 śmiałków. Każdy na osobnej trampolinie i przez co najmniej 5 minut. Uczestników do ćwiczeń zagrzewać będą świetni mastertrenerzy: Sylwia Socha, Patrycja Kmieciak i Krzysztof Sojka oraz 12 instruktorów. Wszystko to na najlepszym, profesjonalnym sprzęcie – trampolinach sportowych Jump it!, które każdy trening zmieniają w niesamowitą i skoczną zabawę.

Patrycja Kmieciak

Z marką JUMPit związana od samego początku! Już drugi raz wystąpi na scenie Go Active Show. O swojej pasji do trampolin mówi, że to nie tylko sport ale bardzo ważna część życia, bez której nie wyobraża sobie ani jednego dnia. Swoje umiejętności zdobywa i poszerza na wielu międzynarodowych konwencjach, szkoleniach oraz eventach fitness.

Krzysztof Sojka

Jest to pierwszy mężczyzna, który dostał się do JUMPit Team! Nauczyciel WF-u i gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Instruktor fitness, szkoleniowiec oraz trener personalny, a także instruktor odnowy biologicznej. Oprócz tego, prezenter telewizyjny, producent muzyczny i aktor. Jako uczestnik licznych konwencji i szkoleń stale rozwija wiedzę i umiejętności. Od kilku miesięcy przygotowuje się na scenę Go Active Show.

Sylwia Socha

Tworzy markę JUMPit od samego początku! Jest akademickim nauczycielem WF-u, instruktorem fitness, tańca, gimnastyki i trenerem personalnym. Mistrzyni Świata federacji WPF w kategorii Models. Uczestniczka międzynarodowych konwencji sportowych. Stale poszerza wiedzą odnośnie zdrowego trybu życia, dlatego na jej koncie znajdziemy liczne kursy m.in. z dietetyki. Współpracuje z fundacjami i jest organizatorką charytatywnych eventów dla dzieci. Jej pasja to jej praca, dlatego spełniła marzenia i założyła własne studio fitness.