Gwiazdy

Qczaj

W internecie pojawił się z prędkością pędzącej komety. Jego pełne energii filmiki podbiły serca tysięcy kobiet w Polsce i zmotywowały je do wspólnego treningu. Powiew mocy prosto z Zakopanego!

Fit Lovers

Znacie ich jako EL WARIATO. Pamela i Mateusz to najbardziej energetyczna para polskiej sceny Fitness.

Natalia Gacka-Dressler

Jedna z najaktywniejszych mam w Polsce. Certyfikowany trener personalny z wieloletnim stażem, Mistrzyni Świata i wielokrotna Mistrzyni Polski w Fitnessie Sylwetkowym, z wykształcenia dietetyk kliniczny, autorka książek, Okrzyknięta Gold Motywatorem 2016 w ogólnopolskim konkursie Fitness Motywatory.

Adrianna Palka

Trenerka lekkiej atletyki, instruktorka pływania, aqua fitnessu, narciarstwa zjazdowego, gimnastyki sportowej, siatkówki, piłki ręcznej i indoor cycling. Nie wyobraża sobie życie bez sportu i pracy z ludźmi. Do ruchu namawia wszystkich, których spotyka na swojej drodze.

Siostry Bukowskie

Najpopularniejsze rodzeństwo w polskim internecie. Ruszą z kanapy nawet najbardziej zatwardziałego przeciwnika Fitnessu. Pokażą Wam, że to co zdrowe, może też wyśmienicie smakować!

Adam Piwko

Mistrz Polski Juniorów 2016, trzykrotny zwycięzca Arnold Classic Europe, nadzieja polskiej kulturystyki i sportów sylwetkowych. Człowiek, o którym już niedługo będzie naprawdę głośno!

Kozak Trener

Ekspert żywieniowy, trener personalny certyfikowany przez IFBB. Na swoim koncie ma kilka ton zrzuconego tłuszczu i liczne sukcesy sportowe swoich podopiecznych.

Mariusz Mróz

Trener, który spełnia marzenia o niesamowitych metamorfozach, nie wymagając przy tym morderczych wyrzeczeń. Pokaże Wam, że trening może być przyjemnością i dobrą zabawą.