Gwiazdy

Ewa Chodakowska

Najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce, popularyzatorka aktywnego i zdrowego trybu życia już po raz drugi będzie twarzą Go Active Show.

Joanna Jędrzejczyk

Wielokrotna zawodowa i amatorska mistrzyni świata, Europy oraz Polski. To również pierwsza Polka w amerykańskiej organizacji MMA Ultimate Fighting Championship.

Qczaj

W internecie pojawił się z prędkością pędzącej komety. Jego pełne energii filmiki podbiły serca tysięcy kobiet w Polsce i zmotywowały je do wspólnego treningu. Powiew mocy prosto z Zakopanego!

Dorian Yates

Czwarty w rankingu wszech czasów nagród Mr. Olympia, brytyjski kulturysta. Uważany za jednego z najlepszych zawodników w historii współczesnej kulturystyki.

Robert Burneika

Znany jako Hardkorowy Koksu. Posiadacz największego bicepsa w Polsce przyjeżdża do Warszawy w poszukiwaniu konkurenta równego sobie.

Fit Lovers

Znacie ich jako EL WARIATO. Pamela i Mateusz to najbardziej energetyczna para polskiej sceny Fitness.

Adrianna Palka

Trenerka lekkiej atletyki, instruktorka pływania, aqua fitnessu, narciarstwa zjazdowego, gimnastyki sportowej, siatkówki, piłki ręcznej i indoor cycling. Nie wyobraża sobie życie bez sportu i pracy z ludźmi. Do ruchu namawia wszystkich, których spotyka na swojej drodze.

Natalia Gacka-Dressler

Jedna z najaktywniejszych mam w Polsce. Certyfikowany trener personalny z wieloletnim stażem, Mistrzyni Świata i wielokrotna Mistrzyni Polski w Fitnessie Sylwetkowym, z wykształcenia dietetyk kliniczny, autorka książek, Okrzyknięta Gold Motywatorem 2016 w ogólnopolskim konkursie Fitness Motywatory.

Siostry Bukowskie

Najpopularniejsze rodzeństwo w polskim internecie. Ruszą z kanapy nawet najbardziej zatwardziałego przeciwnika Fitnessu. Pokażą Wam, że to co zdrowe, może też wyśmienicie smakować!

Marta Hennig

Szykujcie się na spotkanie z prawdziwym wulkanem energii. Marta Hennig z Codziennie fit, trener przygotowania motorycznego, trener personalny, instruktor fitness i instruktor lekkiej atletyki.

Adam Piwko

Mistrz Polski Juniorów 2016, trzykrotny zwycięzca Arnold Classic Europe, nadzieja polskiej kulturystyki i sportów sylwetkowych. Człowiek, o którym już niedługo będzie naprawdę głośno!

Mariusz Mróz

Trener, który spełnia marzenia o niesamowitych metamorfozach, nie wymagając przy tym morderczych wyrzeczeń. Pokaże Wam, że trening może być przyjemnością i dobrą zabawą.

Kozak Trener

Ekspert żywieniowy, trener personalny certyfikowany przez IFBB. Na swoim koncie ma kilka ton zrzuconego tłuszczu i liczne sukcesy sportowe swoich podopiecznych.