Zawodnicy

Do Mistrzostw mogą przystąpić instruktorzy Grupowych Zajęć Fitness, którzy będą walczyć o:

  • miano najciekawszych zajęć grupowych fitness
  • atrakcyjne nagrody

Warunki wzięcia udziału w I Ogólnopolskich Mistrzostwach w Grupowych Zajęciach Fitness znajdą Państwo w regulaminie.
Zgłoszenia Zawodników do Mistrzostw przyjmujemy do 20.04.2018 roku na adres a.krzemien@warsawexpo.eu

Program jest dedykowany ludziom którzy szukają czegoś więcej niż monotonnych ćwiczeń. Świetna zabawa, porywająca muzyka, taniec, spalanie, ujędrnianie i motywacja w jednym. Dzięki niemu spalisz nawet 800 kcal. Odnajdź samego siebie na treningu tenban (www.tenban.pl).

Paulina

Anna

Ola

Innowacyjne programy fitness wzmacniająco-spalające, skupiające się na ćwiczeniach z wykorzystaniem kinetycznych opasek o rożnym stopniu oporu. Ćwiczenia na opaskach można wykonywać samodzielnie w domu, z instruktorem na sali fitness, w treningu siłowym jak i outdoorowym (www.bootykiller.pl).

Kaja

Martyna

Patrycja

Nowy wymiar treningu wytrzymałościowo – siłowego. Dzięki zróżnicowanym poziomom trudności ćwiczeń FiToning jest dla każdego. Program stworzony z myślą o osobach trenujących rekreacyjnie, jak i również o profesjonalnych sportowcach. Doskonale sprawdza się w treningu grupowym i personalnym.

Olga

Piotr

Gabrila

To rozwiązanie na Twój fitness! Innowacyjny grupowy trening pełen efektywnych ćwiczeń wykonywanych w systemie interwałowym do  inspirującej muzyki co wpłynie pozytywnie na Twoją motywację. Dzięki zajęciom FIT SOLUTION spalisz zbędną tkankę tłuszczową, poprawisz kondycje i ukształtujesz sylwetkę.

Żaklina

Magda

Marta

Ewa

Sandra