Dlaczego warto

Spotkasz gwiazdy sportu

Trenerzy fitness, zawodnicy sportów walki, strongmani czy olimpijczycy – tylko na Go Active Show w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki dostępne są gwiazdy różnych dyscyplin sportu. Co więcej, możesz zobaczyć ich wszystkich w akcji: podczas treningów, pasjonujących zawodów czy inspirujących warsztatów.

Weźmiesz udział treningach, zobaczysz zawody

Szukasz swojej sportowej drogi? Aktywności fizycznej, dla której po prostu stracisz głowę? Na Go Active Show wypróbujesz wiele aktywności i ćwiczeń, weźmiesz udział w zawodach i treningach.

Zrobisz sportowe zakupy

To najlepsze miejsce na sportowe zakupy: zobaczysz tutaj sprzęt sportowy i przetestujesz go przed zakupem, kupisz ubrania sportowe, akcesoria, odżywki czy suplementy diety. Zapoznasz się z ofertą klubów fitness i siłowni.

Posmakujesz zdrowej kuchni

Na Go Active Show aktywny i zdrowy tryb życia prezentowany jest w każdym wymiarze. Przyjdź do strefy Health Life Cooking i przekonaj się, jaka kuchnia jest odpowiednia do Twojego treningu. Zobacz jak trenerzy i instruktorzy wraz z kucharzami przygotowują swoje ulubione, zdrowe potrawy.