Atrakcje sportowe

PIĄTEK 18.05

GODZINASCENA GŁÓWNA I (HALA F)
12:00 - 12:45OFICJALNE OTWARCIE TARGÓW
13:00 - 13:45Les Mills BodyCombat ® (trening)
14:00 - 14:15Otwarcie I Ogólnopolskich Mistrzostw w Grupowych Zajęciach Fitness ”FITNESS EXTRAVAGANZA”
14:15 - 14:45FITNESS EXTRAVAGANZA - TEAM 1 „FITONING”
14:45 - 15:15FITNESS EXTRAVAGANZA - TEAM 2 „FIT SOLUTION”
15:15 - 15:45FITNESS EXTRAVAGANZA - TEAM 3 - trening „TENBAN”
15:45 - 16:15FITNESS EXTRAVAGANZA - TEAM 4 - trening „BOOTY KILLER”
16:30 - 17:00Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród I Ogólnopolskich Mistrzostw w Grupowych Zajęciach Fitness „FITNESS EXTRAVAGANZA”
GODZINAZAWODY KULTURYSTYCZNE IFBB DIAMOND CUP - SCENA GŁÓWNA II (HALA E)
11:00 - 17:00Weryfikacja Zawodników
17:30Narada techniczna sędziów i kierowników ekip
GODZINAKSW (HALA E)
10:30Pokaz zasad KSW i podstawowych technik wykorzystywanych w MMA – klatka
12:00Trening z instruktorem KSW Cross Fight Gym - crossfit - mata
14:00Trening z instruktorem KSW Cross Fight Gym - MMA - mata
16:00Pokaz zasad KSW i podstawowych technik wykorzystywanych w MMA – klatka
GODZINASTREET WORKOUT (HALA E)
10:30Otwarcie strefy
10:30 - 11:00POLSKI ZWIĄZEK KALISTENIKI i STREETWORKOUT’u – Calistenica i Street Workout (Sala konferencyjna II)
11:00 - 12:00Trening Street Workout w formie warsztatowej
12:00 - 12:15Pokaz- Warriors of Workout
12:15 - 12:45Konsultacje z publicznością na temat street workoutu
13:15 - 13:30Pokaz Street Workout Kazuń
13:30 - 14:15Trening grupowy
14:15 - 14:30Pokaz- Street Workout SWS
14:30 - 17:00Otwarta strefa
GODZINARING-TYMEX BOXING PROMOTION (HALA E)
12:00 - 15:00Spotkanie z zawodnikami Tymex Boxing Promotion- bohaterami gali „Ptak Warsaw Expo Boxing Night”
15:00 - 16:00Oficjalna ceremonia ważenia zawodników przed Galą Boksu Zawodowego „Ptak Warsaw Expo Boxing Night”
GODZINAAQUA MANIA BY SAF AQUA® (HALA F)
11:30 - 16:30SAF AQUA DRUMS VIBES ® Certification – zapisy na szkolenie na stronie www.safaqua/aquamania
14:30 - 15:30SAF Aqua Fitness- trening w wodzie na wszystkich chętnych
GODZINAKETTLEBELL LIFTING (HALA F)
11:00 - 12:00Trening Funkcjonalny z mistrzynią i rekordzistką świata Kettlebell Małgorzatą Albin
12:00 - 12:30Spotkanie z czołowymi zawodnikami Dyscypliny Kettlebell
13:00 - 16:00Seminarium z Mistrzem Świata Kettlebell Ivanem Denisovem
GODZINASPINNING (HALA F)
11:30 - 13:00Trening ze SPINNING POLSKA
GODZINATAEKWONDO (HALA E)
10:00 - 11:00Rozruch - trening otwarty dla wszystkich - trening poprowadzą trenerzy kadry wojewódzkiej Taekwondo olimpijskiego
11:00 - 12:00Taekwondo is Easy & Fun - zawody sprawnościowe dla całych rodzin
12:00 - 13:00Pokaz Taekwondo w wykonaniu dzieci- najmłodsi zawodnicy G- 8
13:00 - 14:00Nie ma deski nie do złamania-pokaz łamania desek
14:00 - 15:00Trening otwarty Oliwia Uścimiuk i Eliza Zbrzeżna- Uczestniczki Mistrzostw Świata Juniorów 2018
15:00 - 16:00Taekwondo Team Match 5na5x3
16:00 - 17:00Pokaz Taekwondo akrobatycznego z łamaniem desek
17:00 - 18:00Sparingi zawodników Taekwondo z kadry mazowieckiej
GODZINAWIRTUALNA PIŁKA NOŻNA (HALA E)
10:00 - 11:00Free to play
11:00 - 13:00Turniej akademicki wirtualnej piłki
13:00 - 15:00Finały turnieju wirtualnej piłki
15:00 - 17:00Free to play
GODZINASTRIDER BIKES POLSKA (HALA F)
11:00, 15:00Mikro Pokazy „Kompleksowe rozwiązania edukacyjne dla rozwoju motoryki i równowagi dzieci w wieku 2-5 lat”
GODZINAPOKAZY BUNGEE (HALA F)
12:00 - 12:20Pokaz Bungee Gym
14:00 - 14:20Pokaz Bungee Fitness
GODZINAAKTYWNOŚCI NA STOISKACH WYSTAWCÓW (HALA F)
11:00 - 12:00Stoisko PTA- Budowanie biznesu Trenera Personalnego
12:00 - 13:00Stoisko ITP SA- Trening Funkcjonalny na najnowszych urządzeniach Technogym. Linia urządzeń do treningu funkcjonalnego i atletycznego: skill line
13.30 - 15.00Stoisko X-Body- Elektrostymulacja mięśni EMS w teorii i praktyce
14:00 - 15:00Stoisko Blackroll”: „Warsztaty rolowania z Blackroll ® Polska”
11:00 - 11:20
13:00 - 13:20
15:00 - 15:20
Stoiso MATRIX- Warsztaty Mx4
13:15 - 14:00Stoisko ORTOMEDSPORT: „Rolowanie po treningu cyclingowym”
GODZINASTREFA OLIMPIAD SPECJALNYCH (HALA D)
Cały dzień#Grajmyrazem w bocce, badbintona, piłkę nożną
Cały dzieńBij z nami rekord Olimpiad Specjalnych z okazji 50 lecia w ilości przejechanych kilometrów na 2 rowerkach stacjonarnych, razem z 36minut
Cały dzieńPoznaj nowy StadionŚląski
Cały dzieńSkorzystaj z expertów Grafit fitness & wellness- skorzystaj z bosu, stepów i wielu innych atrakcji
Cały dzieńWspólnie ze Strider Polska zapraszamy dzieci na tor rowerowy
Cały dzieńCOTY Polska zaprasza do strefy ADIPOWER- naprawdę warto!
Cały dzieńAlternative Soccer & Czas reakcji zabiorą nas w świat piłki nożnej- czekają na Was QuickFIT, FITlicht, boisko pneumatyczne, bramka z radarowym pomiarem czasu, boiska do ulicznej piłki nożnej

SOBOTA 19.05

GODZINAZAWODY KULTURYSTYCZNE IFBB DIAMOND CUP - SCENA GŁÓWNA II (HALA E)
9:30 - 18:00Kulturystyka juniorów 16-23 lata open
Bikini fitness juniorek 16-23 lata open
Kulturystyka weteranów +50
Bikini fitness weteranek +35
Fitness plażowe mężczyzn (5 kategorii)
Fitness plażowe mężczyzn (5 kategorii)
Fitness plażowe juniorów (2 kategorie)
Fitness sylwetkowe kobiet (3kategorie)
Kulturystyka klasyczna mężczyzn (3 kategorie)
Kulturystyka klasyczna juniorów open
Fitness atletyczne kobiet open
GODZINAKSW (HALA E)
10:30Pokaz zasad KSW i podstawowych technik wykorzystywanych w MA- klatka
12:00Strefa fana z gwiazdą KSW- stoisko KSW Squad
12:30Pokaz zasad KSW i podstawowych technik wykorzystywanych w MMA- klatka
13:00Trening z gwiazdą KSW- Karol Bedorf- mata
14:30Face to Face z głównymi bohaterami gali KSW
15:30Strefa Fana z gwiazdą KSW- stoisko KSW Squad
16:30Strefa Fana z gwiazdą KSW- stoisko KSW Squad
17:30Strefa Fana z gwiazdą KSW- stoisko KSW Squad
GODZINAZAWODY BATTLE OF THE BARS (HALA E)
10:30Otwarcie strefy
10:30 - 12:00Rejestracja zawodników
12:00 - 12:30Prezentacja zawodników
12:30 - 13:00Przygotowanie do zawodów- rozgrzewka /pokaz Pure Workout
13:00 - 14:001 etap turnieju
14:00 - 14:15Przerwa/pokaz warriors
14:15 - 15:002 etap turnieju
15:00 - 15:15Przerwa / pokaz ST8
15:15 - 15:453 etap turnieju
15:45 - 16:00przerwa
16:00 - 16:15FINAŁ
16:15 - 16:30wręczenie nagród /pamiątkowe zdjęcia
16:30 - 18:00Otwarta strefa dla publiczności
GODZINARING - TYMEX BOXING PROMOTION (HALA E)
12:00 - 13:00Strefa fana: spotkanie z zawodnikami Tymex Boxing Promotion
13:30 - 14:00Trening z Ewą Brodnicką, mistrzynią świata federacji WBO- Ring
14:30 - 15:30Panel dyskusyjny: Tomasz Adamek, Mateusz Borek, Ewa Brodnicka, Mateusz Masternak
15:30 - 16:00Trening z Mateuszem Masternakiem, mistrzem Europy federacji EBU- Ring
GODZINAAQUA MANIA BY SAF AQUA® (HALA F)
10:20 - 10:40SAF AQUA ® CHOREOGRAPHY ENGINEER- Dima Zaichenko
10:50 - 11:10JUMP IT – AQUA TABATA – Monika Domagała
11:20 - 11:50FEEL THE WATER- Emilia Olszewska
12:00 - 12:20AQUA CHALLENGE- Joanna Apolinarska
12:30 - 12:50SAF AQUA DRUMS VIBES ®- Katarzyna Markowska
13:00 - 13:20AQUAPOLE ®- Joanna Apolinarska
13:30 - 13:50ACQUAPOLE ® BOXING BAG- Joanna Wójcik
14:00 - 14:50PANEL DYSKUSYJNY
15:00 - 15:20SAF AQUA ® BOARD- Małgorzata Kamińska
15:30 - 15:50PRO H2O JUST LEGS- Magdalena Staniszewska, Justyna Tabor
16:00 - 16:20JUMP IT- AQUA FAN- Monika Domagała
16:30 - 16:50EASY AQUA MOVES- Aleksandra Jantos
17:00 - 17:20BATOMIC INTERVALS- Krzysztof Rybczyński
GODZINAWKSF MIĘDZYNARODOWE ZAWODY KETTLEBELL (HALA F)
12:00 - 12:30Otwarcie zawodów
12:30 - 13:00Rozpoczęcie zawodów
13:00 - 17:00Zawody WKSF international Trophy@ GSPlanet Face OFF Europe
GODZINAMARATON SPINNING (HALA F)
11:00 - 17:00Polish Spinning ® Event
GODZINAZAWODY CROSSFIT GARAGE GAMES (HALA F)
9:00 - 10:00Rejestracja Zawodników
10:00 - 10:30Team WOD 1
10:30 - 11:15RX WOD 1
11:30 - 12:00Team WOD 2
12:00 - 13:00RX WOD 2 i 3
13:00 - 13:30Team WOD 3 i 4
13:45 - 14:30RX WOD 4
14:30 - 15:00Team WOD 5
15:00 - 16:00RX WOD 5
16:30 - 17:00Rozdanie nagród
GODZINALADIES FIGHT NIGHT (HALA E)
11:00 - 12:00Treningi Pokazowe
14:00 - 15:00Podstawy Samoobrony dla Kobiet
16:00 - 17:00Możliwość indywidualnych treningów z zawodniczkami LFN
GODZINAFESTIVAL JOGI FUNDACJI WYBIERAM ZDROWIE - SALA V (HALA F)
11:00 - 12:00Joga wg metody BKS Iyengara
12:00 - 12:15Przerwa BIO
12:15 - 13:15Vinyasa Flow Joga: Open Heart
13:15 - 14:30Przerwa BIO
14:30 - 15:30Ashtanga Joga
16:00 - 17:00Warsztaty Yoga Board z firmą FIT CAST z Urszulą Wilczyńską Kalak
GODZINAWIRTUALNA PIŁKA NOŻNA (HALA E)
10:00 - 14:00Wirtualny Football z gwiazdami
14:00 - 17:00Turniej wirtualnej piłki PROP GRACZY
GODZINASTREFA STRIDER BIKES POLSKA (HALA F)
10.00-18.00 szkółka, prelekcje
14.30 i 16.00 pokazy
Stoisko Strider: - Olimpijska Szkółka BMX prowadzona przez stowarzyszenie Sportów Xtremalnych, prelekcje: - prelekcje związane z jazdą w kasku bezpieczeństwem oraz sportem rowerowym (od rowerka biegowego po ściganie na olimpiadzie), - pokazy konstrukcji do jazdy na rowerze: tor dla rowerków biegowych, pumtrack, natu)al trail, singletracks (Hubert Rólkiewicz instruktor Olimpijskiej Szkółki BMX Maciej Gładek instruktor i doświadczony zawodnik związany ze sportami grawitacyjnymi,
14:30, 16:00Stoisko STRIDER BIKES -- pokazy konstrukcji do jazdy na rowerze: tor dla rowerków biegowych, pumtrack, natural trail, singletracks- Dla wszystkich odwiedzających kupony rabatowe na produkty
GODZINAEGURROLA DANCE - SALA IV (HALA F)
11:00 - 11:30Warsztaty taneczne dla dzieci
12:00 - 12:30Warsztaty taneczne dla kobiet
13:00 - 13:30Warsztaty taneczne dla dzieci
14:00 - 14:30Warsztaty taneczne dla kobiet
15:00 - 15:30Warsztaty taneczne dla dzieci
GODZINATAEKWONDO (HALA E)
10:00 - 11:00Rozruch- trening otwarty dla wszystkich- trening poprowadzą trenerzy kadry wojewódzkiej Taekwondo olimpijskiego
11:00 - 12:00Taekwondo is Easy & Fun- zawody sprawnościowe dla całych rodzin
12:00 - 13:00Pokaz Taekwondo w wykonaniu dzieci- najmłodsi zawodnicy Tebek
13:00 - 14:00Nie ma deski nie do złamania-pokaz łamania desek
14:00 - 15:00Olimpijski trening otwarty Michał Łoniewski -Olimpijczyk Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012
15:00 - 16:00Taekwondo Team Match 5na5x3
16:00 - 17:00Pokaz Taekwondo akrobatycznego z łamaniem desek
17:00 - 18:00Sparingi zawodników Taekwondo z kadry mazowieckiej
GODZINAPOKAZY BUNGEE (HALA F)
11:30 - 12:00Pokaz i Warsztaty Bungee Gym
13:30 - 14:00Pokaz i Warsztaty Bungee Gym
15:30 - 16:00Pokaz i Warsztaty Bungee Gym
GODZINAAKTYWNOŚCI NA STOISKACH WYSTAWCÓW (HALA F)
Harmonogram na stoisku wystawcyStoisko ITP SA- Treningi na najnowszych urządzeniach funkcjonalnych Technogym )Skill Run, Skill Mill, Skill Row, Skil Bike
11:00 - 11:20 13:00 - 13:20 15:00 – 15:20MATRIX- Warsztaty Mx4
17:15 - 17:45Stoisko ORTOMEDSPORT : „Rolowanie po treningu cyclingowym”
GODZINASTREFA OLIMPIAD SPECJALNYCH (HALA D)
Cały dzień#Grajmyrazem w bocce, badbintona, piłkę nożną
Cały dzieńBij z nami rekord Olimpiad Specjalnych z okazji 50 lecia w ilości przejechanych kilometrów na 2 rowerkach stacjonarnych, razem z 36minut
Cały dzieńPoznaj nowy StadionŚląski
Cały dzieńSkorzystaj z expertów Grafit fitness & wellness- skorzystaj z bosu, stepów i wielu innych atrakcji
Cały dzieńWspólnie ze Strider Polska zapraszamy dzieci na tor rowerowy
Cały dzieńCOTY Polska zaprasza do strefy ADIPOWER- naprawdę warto!
Cały dzieńAlternative Soccer & Czas reakcji zabiorą nas w świat piłki nożnej- czekają na Was QuickFIT, FITlicht, boisko pneumatyczne, bramka z radarowym pomiarem czasu, boiska do ulicznej piłki nożnej
Cały dzieńMattel Poland w sobotę i niedzielę stworzy strefę relaksu dla najmłodszych
11:00 - 14:00ORTO MED SPORT w sobotę w godz 11:00-14:00 zaprasza na masaż rollerami
11:00 - 14:00METlife Polska w sobotę zapewnia obsługę wolontaricką III Ogólnopolskiego Dnia Młodych Sportowców Olimiad Specjalnych
10:00 - 18:00bicie rekordu Olimiad Specjalnych z okazji 50 Lecia w ilosci przejechanych kilometrów na rowerkach stacjonarnych
11:00 - 14:00III Ogólnopolski Dzień Młodych Sportowców Olimpiad Specjalnych- przyjdź i kibicuj zawodnikom w wieku 5-12 lat

NIEDZIELA 20.05

GODZINAZAWODY KULTURYSTYCZNE IFBB DIAMOND CUP - SCENA GŁÓWNA II (HALA E)
10:00 - 17:00Kulturystyka weteranów 40-49 lat
Fitness plażowe atletyczne mężczyzn open
Bikini fitness kobiet (6 kategorii)
Fitness kobiet open
Wellness fitness kobiet open
Kulturystyka mężczyzn (6 kategorii)
GODZINAKSW (HALA E)
10:30Pokaz zasad KSW i podstawowych technik wykorzystyanych w MMA- klatka
11:00Trening z gwiazdą KSW- Marcin Wrzostek- mata
12:00Strefa Fana z gwiazdą KSW- stoisko KSW Squad
12:30Pokaz instruktorów pierwszego KSW Cross Fight Gyym – mata
13:30Trening pokazowy mistrza KSW Tomasza Narkuna- klatka
14:30Strefa Fana z gwiazdą KSW- stoisko KSW Squad
15:30Strefa Fana z gwiazdą KSW- stoisko KSW Squad
16:00Pokaz zasad KSW i podstawowych technik wykorzystyanych w MMA- klatka
GODZINAMISTRZOSTWA POLSKI STREET WORKOUT (HALA E)
10:30Otwarcie strefy
10:30 - 12:00Rejestracja Zawodników
12:00 - 12:30Prezentacja Zawodników
12:30 - 13:00Przygotowanie do zawodów- rozgrzewka / pokaz sędziów
13:00 - 14:001 runda
14:00 - 14:30Przerwa /pokazy
14:30 - 15:302 runda
15:00 - 15:30Przerwa
15:30 - 16:00Wręczenie nagród
16:00 - 17:00Otwarcie strefy
GODZINARING - TYMEX BOXING PROMOTION (HALA E)
12:00 - 12:30Trening z Adamem Balskim- Ring
13:30 - 15:30Strefa fana: spotkanie z zawodnikami Tymex Boxing Promotion
GODZINAAQUA MANIA BY SAF AQUA® (HALA F)
10:20 - 10:40AQUA NA POWAŻNIE- Maja Dyczkowska
10:50 - 11:10SAF AQUA ® EXTREME CROSS
11:20 - 11:50SAF AQUA DRUMS VIBES ® CHOREO
12:00 - 12:20JUMP IT- AQUA FUN- Monika Domagała
12:30 - 12:50PRO H2O CHOREO-Magdalena Staniszewska, Justyna Tabor
13:00 - 13:20ACQUAPOLE ®- Joanna Apolinarska
13:30 - 13:50ACQUAPOLE ®- BOXING BAG- Joanna Apolinarska, Katarzyna Markowska
14:00 - 14:20ACTIVE NOODLE / ACTIVE AQUA- Emila Olszewska
14:30 - 14:50SAF AQUA ® HAPPY FLOWER POWER- Katarzyna Markowska
15:00 - 15:20AQUA PERFORMANCE- Aleksandra Jantos
15:30 - 15:50PRO H2O MIX-Magdalena Staniszewska, Justyna Tabor
16:00 - 16:20JUMP IT- AQUA TABATA- Monika Domagała
GODZINAII MISTRZOSTWA POLSKI PIERWSZEGO KROKU KETTLEBELL LIFTING (HALA F)
12:00-12:30Otwarcie zawodów
12:30-13:00Rozpoczęcie zawodów
13:00-17:00Zawody II Mistrzostwa Polski Pierwszego Kroku Kettlebell Lifting
GODZINAZAWODY CROSSFIT GARAGE GAMES (HALA F)
8:00 - 9:00Rejestracja zawodników
9:00 - 9:30Masters 35 + WOD 1
9:30 - 10:00Masters 40 + WOD 1
10:00 - 10:30Masters 45+ i 50 + WOD 1
10:30 - 11:15Kobiety Masters WOD 1
11:15 - 11:45Masters 35+ WOD 2
11:45 - 12:15Masters 40 + WOD 2
12:15 - 12:45Masters 45 + i 50 + WOD 2
12:45 - 13:30Kobiety Masters WOD 1
13:30 - 14:10Masters 35 + WOD 3 i 4
14:10 - 14:50Masters 40+ WOD 3 i 4
14:50 - 15:40Masters 45+ i 50 + WOD 3 i 4
15:40 - 16:40Masters Kobiety WOD 3 i 4
17:00Ceremonia wręczenie nagród
GODZINALADIES FIGHT NIGHT (HALA E)
11:00 - 12:00Pokaz sprzętu sportowego
14:00 - 15:00Koncert Kaen - Dawid Starejki
GODZINAFESTIVAL JOGI FUNDACJI ART OF LIVING - SALA V (HALA F)
10:45 - 11:45Medytacja dla osób aktywnych
12:00 - 13:00Odkryj moc oddechu
14:00 - 15:00Sri Sri Joga
15:30 - 16:30Warsztaty Yoga Board z firmą FIT CAST z Urszulą Wilczyńską Kalak
GODZINASPINNING (HALA F)
11:00 - 16:00Polish Spinning ® Event- warsztaty *teoretyczno-praktyczne, przeznaczone dla wszystkich tych, którzy chcą zwiększyć efektywność swoich treningów wyznaczając realne strefy treningowe. - NESTOR SALINAS – Chile
GODZINAWIRTUALNA PIŁKA NOŻNA (HALA E)
10:00 - 17:00Free to play
GODZINASTRIDER BIKES POLSKA (HALA F)
14:30, 16:00Stoisko STRIDER BIKES - pokazy konstrukcji do jazdy na rowerze: tor dla rowerków biegowych, pumtrack, natural trail, singletracks- Dla wszystkich odwiedzających kupony rabatowe na produkty
GODZINATAEKWONDO (HALA E)
10:00 - 11:00Rozruch- trening otwarty dla wszystkich- trening poprowadzą trenerzy kadry wojewódzkiej Taekwondo olimpijskiego
11:00 - 12:00Taekwondo is Easy & Fun- zawody sprawnościowe dla całych rodzin
12:00 - 13:00Pokaz Taekwondo w wykonaniu dzieci- najmłodsi zawodnicy Tebek
13:00 - 14:00Nie ma deski nie do złamania-pokaz łamania desek
14:00 - 15:00Olimpijski trening otwarty Michał Łoniewski -Olimpijczyk Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012
15:00 - 16;00Taekwondo Team Match 5na5x3
16:00 - 17:00Pokaz Taekwondo akrobatycznego z łamaniem desek
17:00 - 18:00Sparingi zawodników Taekwondo z kadry mazowieckiej
10:00 - 11:00Rozruch- trening otwarty dla wszystkich- trening poprowadzą trenerzy kadry wojewódzkiej Taekwondo olimpijskiego
11:00 - 12:00Taekwondo is Easy & Fun- zawody sprawnościowe dla całych rodzin
12:00 - 13:00Pokaz Taekwondo w wykonaniu dzieci- najmłodsi zawodnicy Tebek
13:00 - 14:00Nie ma deski nie do złamania-pokaz łamania desek
14:00 - 15:00Olimpijski trening otwarty Michał Łoniewski -Olimpijczyk Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012
15:00 - 16;00Taekwondo Team Match 5na5x3
16:00 - 17:00Pokaz Taekwondo akrobatycznego z łamaniem desek
GODZINAKONWENCJA FITNESS - SALA IV (HALA F)
10:15 - 11:15Booty Killer
11:30 - 14:15Zumba ® Maraton
14:30 - 15:30Tenban
15:30 - 16:00Ogłoszenie wyników konkursu ZDROWE MENU
GODZINAPOKAZY BUNGEE (HALA F)
11:30 - 12:00Pokaz i Warsztaty Bungee Gym
13:30 - 14:00Pokaz i Warsztaty Bungee Gym
15:30 - 16:00Pokaz i Warsztaty Bungee Gym
GODZINAAKTYWNOŚCI NA STOISKACH WYSTAWCÓW (HALA F)
Harmonogram na stoisku wystawcyStoisko ITP SA- Treningi na najnowszych urządzeniach funkcjonalnych Technogym )Skill Run, Skill Mill, Skill Row, Skil Bike
11:00 - 11:20
13:00 - 13:20
15:00 - 15:20
Stoisko MATRIX- Warsztaty Mx4
14:00 - 15:00Stoisko TEQBALL- Mecz deblowy Polska vs Węgry. Reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentacją Węgier (obecni mistrzowie świata w Teqball).
GODZINASTREFA OLIMPIAD SPECJALNYCH (HALA D)
Cały dzień#Grajmyrazem w bocce, badbintona, piłkę nożną
Cały dzieńBij z nami rekord Olimpiad Specjalnych z okazji 50 lecia w ilości przejechanych kilometrów na 2 rowerkach stacjonarnych, razem z 36minut
Cały dzieńPoznaj nowy StadionŚląski
Cały dzieńSkorzystaj z expertów Grafit fitness & wellness- skorzystaj z bosu, stepów i wielu innych atrakcji
Cały dzieńWspólnie ze Strider Polska zapraszamy dzieci na tor rowerowy
Cały dzieńCOTY Polska zaprasza do strefy ADIPOWER- naprawdę warto!
Cały dzieńAlternative Soccer & Czas reakcji zabiorą nas w świat piłki nożnej- czekają na Was QuickFIT, FITlicht, boisko pneumatyczne, bramka z radarowym pomiarem czasu, boiska do ulicznej piłki nożnej
Cały dzieńMattel Poland w sobotę i niedzielę stworzy strefę relaksu dla najmłodszych
10:00-18:-00Ostatnie godziny bicia rekordu Olimpiad Specjalnych z okazji 50 Lecia w ilości przejechanych kilometrów na rowerkach stacjonarnych